Як перекачати відео з камери. Як перекачувати без usb.

Підготуйте камеру для підключення до комп'ютера. Якщо обсяг переданої відеоінформації великий, підключіть до камери зарядний пристрій, який необхідно включити в мережу. У цьому випадку ви уникнете переривання передачі файлів при розряді акумулятора.
Інструкція
1
Далі підключіть камеру до комп'ютера. Як правило, для цього використовується інтерфейс usb. Один кінець дроту вставте у відповідний роз'єм відеокамери, а інший підключіть до usb-роз'єму системного блоку комп'ютера. Після цього натисніть на камері кнопку включення. Якщо з'явиться вікно вибору режиму підключення, вкажіть передачу файлів.
2
Характерний звук операційної системи повідомить вас про підключення нового пристрою. Далі відбудеться автоматична установка необхідних драйверів (якщо вони не були встановлені раніше), які дозволять працювати з камерою як зі знімним носієм інформації.
3
За допомогою провідника операційної системи відкрийте каталог підключеної відеокамери. Відкрийте папку, в якій зберігається записане з її допомогою відео. Виділіть необхідні файли, після чого клікніть по ним правою кнопкою миші і виберіть зі списку пункт «Копіювати». Далі відкрийте папку на комп'ютері, призначену для збереження відео. Знову клікніть правою кнопкою миші і виберіть зі списку пункт «Вставити». Зачекайте, поки вибрані відеофайли НЕ будуть скопійовані. Крім стандартного провідника операційної системи ви можете використовувати один з будь-яких інших файлових менеджерів (наприклад, Total Commander, Far тощо.).
4
Відеокамери форматів HDV і MiniDV для передачі відео на комп'ютер використовують інтерфейс IEEE1394. Підключіть камеру за допомогою відповідного кабелю до системного блоку. Запустіть програму для імпорту відео (наприклад, Windows Movie Maker). За допомогою меню включіть режим імпорту, вкажіть формат відео і папку для збереження. Натисніть на кнопку «Імпорт». Дочекайтеся, поки відеоролик збережено не буде.