Як розтягнути вовняну річ.

Часто відбувається така ситуація, коли кохана вовняна річ втрачає форму і сідає. Причин може бути безліч. Найчастіше це неправильний догляд, а саме невірна температура при пранні. Прати річ з вовни необхідно при дуже низькій температурі, щоб зберегти її властивості. Але якщо все, ж ваше виріб втратило форму, то не варто турбуватися, є кілька способів, які допоможуть вам повернути колишню м'якість і первозданний вигляд.

Вам знадобиться

- кондиціонер для білизни - перекис водню - рушник

Інструкція
1

Намочіть сіла річ у прохолодній воді та потримайте деякий час в кондиціонері для білизни. Краще всього використовувати при пранні спеціальні порошки, призначені для догляду за шерстю. Таким чином, ви забезпечите ваші речі від передчасного зносу. Полежавши в кондиціонері, річ стане м'якою, податливою і придбає первинну форму.

2

Намочіть вовняну річ холодною водою. При сушінні розтягніть її в тому місці, де вона села. На рушник розкладіть ваше виріб, бажано закріпивши його шпильками або англійської голкою, і залиште сушитися. Воно висохне і поступово почне набувати вихідну форму. Після кожного прання сушіть вовняні речі саме таким способом.

3

Перекис водню допоможе вам відновити форму улюбленої речі. У прохолодну воду додайте перекис. Пропорція приблизно повинна дорівнювати 1-2 столових ложок на 10 літрів прохолодної води. Як випливає прополощіть виріб, витягаючи його в тих місцях, де воно втратило форму. Потім висушіть його, розтягнувши на рушник.

Корисні поради

Якщо ваша річ лише трохи втратила форму, то за допомогою праски з парою ви можете її відновити, пропрасувати її через ганчірочку.