Як отримати чайний гриб. де взяти чайний гриб.

Чайний гриб як дуже корисний для здоров'я напій набув особливої популярності в 80-х роках минулого століття. В даний час його популярність повертається. Як же отримати чайний гриб в домашніх умовах?
Інструкція
1
Залиште міцну заварку чорного чаю в теплому місці на три доби. По закінченні цього часу її поверхню почне затягуватися маслянистої плівкою склизкой на дотик. Дайте «зародку» набрати силу, зміцніти. Щоб процес пішов швидше, додайте в заварку дрібку цукру. Через півтора місяці колишня цвіль придбає звичайну для гриба форму і щільну консистенцію. Тепер його можна помістити в 3-літрову банку на постійне місце і здійснювати догляд за «чудо-лікарем» відповідно до загальноприйнятих традиціями.
2
Скористайтеся ще одним способом отримання чайного гриба. Якщо у вас немає частинки самого гриба, але є вода, в якій він розвивався, зробіть наступне: насипте в рідину 2-3 столових ложки цукру (на літр) і випитим чай. Через тиждень вся ця суміш почне перекисати, на поверхні утворюється тоненька плівка. Поставте 3х-літрову банку з грибом в таке місце, де вона не буде заважати, але так, щоб ви не забули про неї. Напій накрийте марлею в чотири шари і зав'яжіть, інакше можуть завестися мошки. Накривати банку кришкою можна, тому гриб повинен дихати.
3
Використовуйте тіло одного чайного гриба для отримання другого. Акуратно зніміть один шар дорослого багатошарового гриба. Промийте прохолодною кип'яченою водою цю частину, а потім залийте теплою водою в трилітровій банці. Накрийте банку марлею і залиште гриб на 1-1,5 доби. Чи не підгодовуйте новонароджений гриб в цей час ні цукром, ні чаєм. Через добу або трохи більше слід помістити грибок в приготований розчин.
4
Приготуйте розчин для чайного гриба: візьміть 2 чайні ложки чорного листового чаю і зробіть заварку. Процідіть отриману заварку і влийте її в гарячу кип'ячену воду. Додайте цукор з розрахунку 2-3 столові ложки на один літр води і добре перемішайте розчин, щоб цукор розчинився.
5
Опустіть акуратно гриб в остиглий розчин. Оптимальна температура для існування гриба 25оС. При низьких температурах (нижче 17оС) гриб не розвивається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Zy9CdzyR-Q