Як організувати день відкритих дверей.

День відкритих дверей - хороший спосіб зсередини дізнатися про діяльність тієї чи іншої організації. Найчастіше такі заходи влаштовують в дитячих садах, школах і університетах. Проводять їх, щоб люди могли розуміти, в якій обстановці перебуватимуть їхні діти, де вони отримуватимуть знання. Завдання керівника - правильно організувати екскурсію.
Інструкція
1
Визначтеся з датою і часом, коли хочете провести день відкритих дверей. Враховуйте той фактор, що масове відвідування людей ззовні не повинно паралізувати роботу установи. Якщо екскурсія проводитиметься там, де є діти, необхідно подбати про їх безпеку. А це означає, що на призначений час потрібно вирішити проблему з розміщенням вихованців установи.
2
Додайте відповідне оголошення скрізь, де тільки зможете. Можна розвісити інформацію на спеціальних стендах, які є у дворах, на власній території.
3
Продумайте такі організаційні моменти, як прибирання території, вирішення питання з гардеробом і організація святкової програми. Адже всередині установи день відкритих дверей прирівнюється до святкового заходу.
4
В програму дня відкритих дверей включите зустріч гостей, організацію екскурсії. Оформіть тематичні виставки. Ваше завдання - дати гостям якомога повніше уявлення про вашу діяльність, про роботу педагогів з дітьми.
5
В деяких випадках доцільно організувати відкритий урок. Це допоможе відвідувачам повніше зрозуміти, як саме тече життя в вашому «державі». Розробіть сценарний план заходу, розіграйте театральну сценку або щось схоже.
6
Не забудьте про прикладні матеріали. Додатковим плюсом стане, якщо підготуєте буклети, проспекти, брошури, які познайомлять гостей з діяльністю навчального закладу.
7
Запорукою успішного проведення дня відкритих дверей стане присутність професійного ведучого. Якщо у вашому трудовому колективі немає людини з відмінними організаторськими здібностями, краще найняти такого професіонала з боку. Якщо здасться, що це занадто дорого, подумайте: адже професійний ведучий - це шанс зробити свято цільним, яскравим і незабутнім.