Як скинути пісню з комп'ютера на телефон.

Для передачі інформації з персонального комп'ютера на мобільний телефон існує кілька основних методів. Всі вони вимагають наявності певних аксесуарів або обладнання.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - BlueToot-адаптер;
  • - картрідер.
Інструкція
1
Якщо у вас є кабель, що дозволяє підключити мобільний телефон до порту USB персонального комп'ютера, то здійсните це з'єднання. Виберіть на телефоні режим «USB-накопичувач» і дочекайтеся його визначення. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і відкрийте список файлів і папок, розташованих в телефоні. Відкрийте потрібну папку і скопіюйте в неї необхідні музичні файли. В даному випадку краще використовувати папку «Прийняті файли» або «Музика».
2
Якщо у вашому телефоні присутній флешка, то вийміть її і підключіть до картридеру. Ці пристрої вбудовують в сучасні системні блоки. Ви також можете скористатися картридером, який підключається до USB-порту комп'ютера. Після визначення нового USB-накопичувача проведіть процедуру, описану в попередньому кроці, щоб скопіювати потрібні файли. Виконайте безпечне вилучення флешки і підключіть її до телефону.
3
Якщо вам не підійшли обидва вищеописаних методу, то скористайтеся BlueTooth-адаптером. Підключіть його до комп'ютера і встановіть необхідні драйвери. Перезавантажте ПК, щоб даний пристрій могло виконувати всі необхідні функції. Увімкніть BlueTooth на мобільному телефоні. Переконайтеся в тому, що обладнання доступне для зовнішнього пошуку.
4
Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і знайдіть потрібний музичний файл. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть меню «Відправити». У розгорнулося підменю вкажіть параметр «Пристрій BlueTooth». Підтвердіть прийняття файлу, натиснувши потрібну кнопку на телефоні. Аналогічним чином скопіюйте інші файли.
5
Якщо не один з описаних методів для вас не підходить, то знайдіть мобільний телефон, на який ви зможете передати файли даними способами. Скопіюйте потрібні файли на ваш телефон, використовуючи з'єднання двох пристроїв через канал BlueTooth.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lHAWXprLHLU