Як зробити хвіст.

В даний час зачіска під назвою «кінський хвіст» є дуже модним трендом. Така зачіска з легким начосом відмінно підійде для ділової зустрічі, занять спортом та урочистих заходів.
Інструкція
1
Вимиємо голову і висушимо її. Адже якщо зробити начісування на немитих волоссі, то він буде погано триматися і швидко опаде. Тепер ретельно розчешіть волосся і відведемо все пасма назад. З передньої частини нашої голови відокремимо верхню пасмо в 1 см завтовшки і затискачем її зафіксуємо. Наступна пасмо у нас буде робочою. Відокремлюємо її гребінцем і начісуємо в напрямку від коренів волосся до кінчиків. Тепер переходимо до наступного пасма і робимо те ж саме. Щоб зробити невеликий начісування нам буде достатньо і трьох пасом. Якщо кожну з пасом скропити лаком для волосся, зачіска буде триматися довше.
2
Приступаємо до укладання волосся і доданню нашої зачіски гарної форми. Для цього візьмемо щітку з натуральної свинячої щетини або масажну гребінець і злегка Зачешіть назад начесало пасма. Особливу увагу тут потрібно приділяти верхньому шару волосся. З першого пасма знімаємо затиск і накриваємо нею начісування, щоб надати зачісці красиву форму. Тепер ще раз скористаємося лаком і закріпимо результат.
3
Тепер, коли у нас готовий начісування, переходимо до фінального етапу створення зачіски. Збираємо у хвіст розпущене волосся і фіксуємо їх шпилькою або гумкою. Висоту хвоста можна вибрати за своїм бажанням.
Корисна порада
Урізноманітнити зачіску «кінський хвіст» можна по-різному: завити хвіст у великі локони, або зробити його ідеально гладким за допомогою прасування. Можна зібрати хвіст дуже високо або, навпаки, якомога нижче. В цьому випадку зачес буде краще зробити не так на передній частині голови, а на потиличній. Непогано буде виглядати і нестандартний хвіст збоку.
Зачіску «кінський хвіст » завжди належало робити так, щоб на голові не залишалося «півнів» - вибилися волосся. Але на останніх показах колекцій від кутюр хвіст з півнями уславився новим модним трендом. Як же зробити таку зачіску так, щоб вона виглядала охайно і сучасно?
Вам знадобиться
  • -резінка;
  • -расческа.
Інструкція
1
Необхідно відразу ж усвідомити той факт, що хвіст з «півнями» - це ні в якому разі не звичайні погано розчесані волосся, зібране в купу. Таку зачіску потрібно робити ще більш ретельно і акуратно, ніж традиційні укладки. Також постарайтеся вгадати, як поставляться до вашої зачісці навколишні на заході, до якого ви готуєтеся. Очевидно, що таке укладання буде більш доречна в неформальній молодіжному середовищі, а не на серйозних ділових переговорах.
2
Для початку гарненько вимийте голову і висушіть волосся. На наметах волоссі «півні» будуть виглядати дуже неохайно. Далі розчешіть волосся, відводячи їх назад. Скористайтеся масажною щіткою або щіткою зі свинячої щетини - так легше красиво укласти волосся і зробити їх більш «слухняними».
3
Чуть-чуть витягнете кілька прядок волосся трохи в стороні від верхівки: «півні» не повинні виступати симетрично. Постарайтеся створювати їх якомога більш природно. Зробіть 2-3 виступаючих прядки, трохи розворушити їх за допомогою гребінця або пальців. Пасма витягуйте не сильно.
4
Виберіть висоту, на якій буде зафіксовано хвіст - це залежить виключно від вашого бажання. Закріпити кінський хвіст дуже просто за допомогою звичайнісінької гумки або шпильки. При бажанні хвіст можна навіть зафіксувати на боці. Закріплюючи заколку або гумку, намагайтеся стежити за тим, щоб виступаючі пасма не «затягнулися» назад.
5
Розчешіть закріплений хвіст. Прядкі- «півні» трохи збризніть лаком для волосся. Однак стежте за тим, щоб не переборщити з ним, адже зачіска повинна здаватися максимально природною.
6
Врахуйте, що для такої зачіски дуже важливо, щоб волосся було рівномірно забарвлені. Інакше вибиваються пасма відкриють відросло коріння волосся іншого кольору, і загальний вигляд зачіски буде далеко не ідеальним.