Як поставити пароль для комп'ютера.

Існує кілька основних методів запобігання доступу до вашого персонального комп'ютера. Рекомендують використовувати всі доступні методи, для забезпечення максимального захисту важливих даних.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, натисніть і утримуйте клавішу Delete. Після завантаження меню BIOS виділіть пункт Set Supervisor Password і натисніть клавішу Enter. Введіть два рази пароль і ще раз натисніть Enter. Виберіть пункт Save & Exit. Тепер при включенні комп'ютера буде з'являтися вікно, в яке необхідно ввести пароль для продовження завантаження.
2
Повторіть вхід в меню BIOS. Виберіть пункт Set BIOS Password і встановіть пароль для цього меню. Це дозволить запобігти небажаній зміну параметрів роботи комп'ютера. На жаль, ці два пароля легко відключаються витяганням батарейки, розташованої на материнській платі, з гнізда.
3
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Облікові записи користувачів». Спочатку видаліть всі невживані акаунти. Це дозволить скоротити час, необхідний на налаштування захисту комп'ютера. Виберіть будь-яку залишилася обліковий запис і перейдіть в меню «Створення пароля». Два рази введіть однаковий пароль для даного користувача. Аналогічну процедуру проведіть для інших облікових записів.
4
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows XP, то виконайте ще одну дію. Увімкніть комп'ютер і відкрийте меню додаткових варіантів завантаження. Зазвичай для цього потрібно натиснути клавішу F8. Виберіть «Безпечний режим Windows».
5
Коли з'явиться меню вибору облікового запису, увійдіть в систему, використовуючи акаунт «Адміністратор». Цей обліковий запис хоч я знаю при запуску звичайного режиму роботи ОС. Встановіть пароль для цього облікового запису. Це дуже важливо, тому що він володіє всіма можливими правами доступу до налаштувань ПК. З її допомогою можна створити новий акаунт, який буде видно в звичайному режимі. Захищайте важливі дані, використовуючи запаролених архіви, щоб запобігти їх несанкціоноване використання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=87q9VVT4xkc
Код , а точніше пароль, на комп'ютер ставиться легким способом - в настройках вашого облікового запису. Є й альтернативний спосіб, який бажаний тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що не забудете свій код (пароль).
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, вхід під обліковим записом.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Натисніть кнопку «Пуск». Виберіть у списку пункт «Панель управління».
2
У новому вікні «Панель управління» знайдіть папку «Облікові записи користувачів» із зображенням осіб двох намальованих людей. Клацніть на папці подвійним кліком.
3
У новому вікні «Облікові записи користувачів» виберіть пункт, позначений зеленою стрілочкою «Зміна облікового запису». Наступним кроком виберіть ту обліковий запис, на яку ви хочете поставити пароль (код). Клацніть на її зображенні.
4
Новий пункт - вибір змінюваного параметра. Клацніть по напису «Створення пароля» біля зеленої стрілочки.
5
Наступним кроком ви повинні ввести в графи пароль. У першу графу вбийте придуманий пароль (код). У другу графу повторно вбийте його - це необхідно для підтвердження точності введеного коду або слова. У третю графу наберіть слово або фразу, яка буде служити підказкою про пароль. Ця інформація буде з'являтися, якщо ви будете забувати пароль і натискати на відповідну клавішу.
6
Натисніть кнопку у вікні «Створити пароль». Готово. Якщо ви хочете, щоб ніхто крім вас не потрапляв в комп'ютер, видаліть інші облікові записи або поставте на них паролі.
7
Альтернативним способом створення пароля (коду) для комп'ютер а є пункт в биосе «Сек'юріті». Для входу в біос натисніть клавішу Del при завантаженні комп'ютер а (іноді ця клавіша відрізняється для різних комп'ютер ів). У биосе знайдіть вищезгаданий пункт і введіть пароль. Мінус даного способу: якщо ви забули пароль, то звичайною перевстановлення системи не обійтися (на відміну від першого способу). Знадобляться навички програміста.