Як побудувати в Word графік функції.

Графік функції являє собою таку різновид діаграми в додатках Microsoft Office, яка відображає залежність одного показника від іншого (наприклад, вартості замовлення від ціни товару) або динамічна зміна якого-небудь значення (наприклад, зміна температури повітря за тиждень) .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлений пакет програм Microsoft Office.
Інструкція
1
Використовуйте додаток для пакета Microsoft Office, щоб побудувати графік в Word. Ця програма називається «Будівник графіків». Вона дозволяє намалювати графік заданої функції в Word у вигляді поліліній. Завантажте додаток за посиланням http://www.softportal.com/getsoft-1561-postroitel-grafikov-2.html, встановіть його на комп'ютер. Запустіть програму Word, виконайте побудову таблиці з даними для графіка функції.
2
Увімкніть можливість запуску макросів для використання доповнень. Для цього перейдіть в меню «Сервис», виберіть опцію «Макрос», далі «Безпека». У вікні, встановіть низький або середній рівень безпеки. Також необхідно встановити підтримку Visual Basic for Applications.
3
Увімкніть кнопку будівника, для її активізації клацніть по меню «Вид», виберіть «Панель інструментів» - команда Graph Builder. Або клацніть правою кнопкою миші по будь-якій панелі інструментів і встановіть прапорець біля напису Graph Builder. Клацніть по кнопці «Запуск графопостроителя», на екрані з'явиться діалогове вікно, в якому необхідно виконати встановити настройки для побудови графіка в Word.
4
Встановіть прапорці біля тих елементів графіка, які необхідно відображати на екрані. При необхідності увімкніть відображення сітки, підписів осей, стрілок, ділення. Біля напису F (x) = клацніть лівою кнопкою миші по стрілці, виберіть потрібну для побудови функцію.
5
Встановіть перемикач біля необхідної системи координат (декартова або полярна). Виберіть необхідну точність побудови (висока або середня). Далі встановіть розмір сітки (введіть потрібні числові значення у відповідних полях).
6
Встановіть потрібну одиницю виміру графіка (точки або міліметри). Перейдіть у вкладку «Таблиця значень» та у відповідних полях зробіть посилання на значення, які необхідно використовувати для побудови графіка функції в Word. Встановіть потрібну мову та клацніть по кнопці «Малювати».