Як почистити фетр. Як прибрати бруд з фетру.

З часом фетрові речі забруднюються і втрачають первозданний вигляд. Перед тим як прибрати одяг на зберігання до наступного сезону, її потрібно почистити. За допомогою домашніх засобів можна видалити плями з улюблених предметів гардероба.
Вам знадобиться
  • Очищений бензин, крохмаль, нашатирний спирт, перекис водню, гідросульфіт, оцет, кухонна сіль, цукор.
Інструкція
1
Плями від жиру і поту видаляються за допомогою очищеного бензину, який можна придбати з господарському магазині. Змочіть жорстку щітку в рідині. Потім акуратно потріть забруднені ділянки вироби.
2
Жирні плями ефективно виводяться сумішшю очищеного бензину і картопляного крохмалю. Нанесіть кашку на на забруднені ділянки вироби і залиште до повного висихання. Потім струсіть засіб щіткою. Змочіть фетр підкисленою водою і просушіть.
3
Плями від поту видаліть нашатирним спиртом. Змочіть щітку в рідині і акуратно потріть забруднення. Потім протріть вологою ганчіркою і висушіть виріб.
4
пожовклі речам можна повернути білизну за допомогою перекису водню. Візьміть на 1 літр води 2 чайної ложки нашатирного спирту і 4 столові ложки перекису водню. Змочіть щітку в даному розчині і почистіть фетрову річ. Намагайтеся не сильно змочувати тканину, щоб виріб не втратило форму.
5
Відбілити фетровий тканина розчином гідросульфіту. Для його приготування візьміть 10г препарату на 1 літр води. Додайте подрібнений крейда до одержання пастоподібної маси. Почистіть виріб і залиште сушитися. Потім щіткою видаліть крейду з поверхні тканини.
6
Для чистки світлих фетрових виробів приготуйте наступний склад. Візьміть по 5 столових ложок оцту і нашатирного спирту. Додайте 2 столові ложки кухонної солі і ретельно перемішайте. Змочіть в рідині білу ганчірку і протріть поверхню тканини.
7
Білі фетрові речі присипте палену магнезію і загорніть в чисте світле рушник. Залиште на кілька годин. Потім почистіть щіткою, пригладжуючи ворс в одному напрямку.
8
Потріть забруднену поверхню фетровому тканини шматочком цукру.
9
Потерті місця на фетрових виробах почистіть сіллю дрібного помелу. Присипте тканину засобом і потріть щіткою. Потім видаліть сіль з виробу.