Як реанімувати туш.

В екстрених випадках, коли стара косметика висохла, а нову купити не встигли, можна реанімувати туш. Є кілька способів це зробити. Причому для цього цілком підійдуть засоби, які завжди під рукою.
Інструкція
1
Щоб засохлу туш можна було нанести на вії, розведіть її до кашкоподібного стану. Зробіть це за допомогою звичайної води. Краще всього використовувати кип'ячену, щоб уникнути попадання в очі не дуже корисною водопровідної. Наберіть в піпетку декілька крапель і перелийте їх у тюбик. Щіточкою збовтайте туш. Якщо вона все ще засохла - збільште кількість рідини. Пам'ятайте про те, що після цієї процедури, скориставшись фарбою для вій, її доведеться викинути. При взаємодії з водою склад туші змінюється і подальше її використання може привести до розвитку кон'юнктивіту.
2
Візьміть будь краплі, які зменшують почервоніння і знімають втому з очей. Відкрийте тюбик з тушшю і акуратно перелийте туди невелику кількість лікарського засобу. Робіть це до тих пір, поки щіточка, занурювана в фарбу для вій, що не стане вологою.
3
Якщо у вас є рідкий засіб для зняття макіяжу з очей, використовуйте його. Воно відмінно реанімує туш і не принесе очам дискомфорту. Утримайтеся від застосування косметики для жирної шкіри, вона ще більше висушить фарбу для вій.
4
Цілком підійде для повернення туші до життя тонік для обличчя та шиї. Намагайтеся вибирати засіб, що не містить спирту. Інакше вії стануть ламкими, а туш засохне остаточно.
5
Наберіть склянку гарячої води і покладіть туди закритий тюбик з тушшю. Зачекайте десять-п'ятнадцять хвилин. Під впливом високої температури фарба для вій розм'якне і стане потрібного, кашицеобразного, стану.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що лікарі і косметологи не рекомендують використовувати туш довше двох-двох з половиною місяців. По закінченні цього часу в барвному засобі починають плодитися шкідливі бактерії, які можуть викликати захворювання очей.
Корисна порада
Щоб туш довше не висихала, не тримайте її відкритою довго. Не набирайте фарбу рухами вгору-вниз - це нагнітає в тюбик повітря. Вставте щіточку і водите її по колу, так доступу кисню не буде.
До питання вибору туші потрібно підходити дуже відповідально, адже даний засіб декоративної косметики щодня контактує з ніжною шкірою повік і віями. Володіючи певними знаннями, можна без зусиль знаходити оптимальний варіант серед величезного розмаїття.
Інструкція
1
Перш за все, варто відзначити, що купувати туш для вій потрібно тільки в мають хорошу репутацію магазинах. Так ви будете захищені від покупки підробки або неякісного товару. Вибираючи туш, краще відмовтеся від покупки товару невідомої фірми-виробника. Ідеальним варіантом буде, якщо ви зупините свій вибір на продукції вже перевіреної вами серії або фірми.
2
Визначтеся відразу, який ефект ви хочете отримати від туші для вій. Адже сьогодні виробники пропонують величезний вибір різних варіантів даного засобу декоративної косметики, які допомагають зробити вії об'ємніше, довші, розділяють їх, підходять для чутливих очей. Якщо ви вважаєте, що ваші вії недостатньо густі, віддайте перевагу туші, яка додасть їм додатковий об'єм. Якщо ви помітили, що ваші очі і шкіра повік дуже часто негативно реагують на різну декоративну косметику, то краще віддати перевагу туші для чутливих очей. Вона має більш м'який склад, який не викликає алергічної реакції і підходить навіть при використанні контактних лінз.
3
Якщо все ж вашу увагу привернула туш нової для вас марки, то обов'язково уважно вивчіть інформацію на упаковці. В обов'язковому порядку на ній має бути вказаний виробник, склад, термін придатності, а також завдано штрих-код. Якщо в складі ви знайдете такі речовини як кератин, ланолін, а також вітаміни Е або А, значить дана туш крім чиниться декоративного ефекту також живить і зміцнює вії, сприяючи їх зростанню.
4
Якщо все ж вашу увагу привернула туш нової для вас марки, то обов'язково уважно вивчіть інформацію на упаковці. В обов'язковому порядку на ній має бути вказаний виробник, склад, термін придатності, а також завдано штрих-код. Якщо в складі ви знайдете такі речовини як кератин, ланолін, а також вітаміни Е або А, значить дана туш крім чиниться декоративного ефекту також живить і зміцнює вії, сприяючи їх зростанню.
5
В магазині обов'язково попросіть продавця відкрити тюбик з тушшю і уважно вивчіть його, вийміть щіточку. При цьому ви повинні почути характерний звук, який свідчить про правильну консистенції туші. Також у хорошого кошти на кінці щіточки після її виймання залишається невелика кількість туші.
6
Оцініть туш на запах - він не повинен бути різким і дратівливим. Також уважно огляньте щіточку - на ній не повинно бути грудочок або великої кількості туші. Проведіть щіточкою по руці, щоб перевірити консистенцію засобу. Якщо ви отримаєте рівний чіткий слід, значить туш хорошої якості.