Як збити температуру вагітній жінці. Як збити вагітність.

Збити температуру у вагітної жінки не так просто, як здається, адже приймати більшість препаратів можна. Але добре, що існують і народні методи зниження температури, які, в принципі, можна вважати безпечними для мами і плоду.
Інструкція
1
Розчиніть малинове варення (1-2 столові ложки) в склянці теплої води і випийте. Приймайте малиновий морс протягом дня. Якщо варення у вас немає, купите в аптеці сушені листя цієї рослини. Заваріть в літрі окропу близько 3 столових ложок сухого сировини, настоюйте декілька годин. Додайте цукор або мед і приймайте по 100-200 мл близько 4 разів на добу. Малина має потогінну ефектом, сприяє зниженню температури і зміцненню імунітету.
2
Розведіть у воді оцет. М'яким рушником обітріть тіло. Поступово температура повинна знизитися. Замість оцту можете використовувати і горілку або самогон, але це все-таки небажано, так як алкоголь буде проникати в кров і викликати посилення інтоксикації, яка в період хвороби і так є.
3
Роздягніться до нижньої білизни і обітріть тіло рушником, змоченим у холодній воді. Обтирання повторюйте в міру необхідності, а от речі не надягайте, адже вони утримують тепло і заважають тілу охолоджуватися.
4
Провітріть приміщення, якщо, звичайно, в ньому сильно жарко. Від задухи температура може піднятися ще сильніше. Але самі не стійте під потоками холодного повітря, інакше ще сильніше захворієте.
5
Дотримуйтесь постільний режим. Коли людина робить активні справи, температура нізащо не знизитися. Полежіть, відпочиньте і подумайте про хороше. Усі справи ви встигнете зробити, коли одужаєте.
6
Прийміть таблетку парацетамолу, це єдині ліки, що не протипоказане вагітним жінкам. Але якщо у вас є можливість проконсультуватися з лікарем, то краще спочатку дізнайтеся, чи можна вам взагалі пити таблетки. Якщо ви себе дуже погано відчуваєте, викличте швидку допомогу. Експериментувати з лікарськими препаратами в період очікування малюка вкрай небезпечно, особливо в перший триместр.