Як зробити анимирования картинку.

Анімація дозволяє прикрасити звичайні графічні зображення, наприклад, аватар. У вигляді анімованих зображень робляться зараз всі рекламні банери на веб-сторінках. Створити живу картинку своїми руками не так вже й складно, для цього вам знадобиться лише встановити спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - Adobe Photoshop;
  • - Adobe Image Ready.
Інструкція
1
Створіть исходники для анімації в Photoshop. Для створення анімованої картинки вам необхідно отримати psd-файл з елементами зображення, розібраними по верствам. Для цього візьміть картинку, яку потрібно пожвавити, створіть декілька шарів з її копіями та виконайте зміни кожної копії для імітації руху.
2
Використовуйте для створення анімації максимум 256 кольорів, так як формат gif не може містити більше квітів. Також ви можете використовувати в своєму исходнике. Таким чином, ви отримали елементи картинки на окремих шарах, а анімація полягає у появі об'єктів на зображенні. Цим же способом ви можете зробити банер, показувати послідовну отрисовку картини, створити анімовану аватару або листівку, застосовувати ефекти на картинках, склеїти послідовні фотографії.
3
Перетворіть текст, якщо він використовується у вашій картинці, в растр. Для цього клацніть правою кнопкою миші на текстовому шарі, виберіть опцію Rasterize Layer. Тепер текст теж став графічним елементом. Запустіть програму Adobe ImageReady і відкрийте за допомогою меню «Файл» - «Відкрити» підготовлений в попередньому кроці исходник, щоб оживити картинку. В меню «Вікно» виберіть команду «Анімація».
4
Зробіть кадри для вашої анімації. Усі шари, крім підкладки зробіть невидимими. В опції «Анімація» клацніть по стрілочки в лівому верхньому куті, в меню сувою виберіть опцію «Новий фрейм». Аналогічно виконайте таку дію для кожного шару вашого исходника. В результаті у вас повинно вийти стільки фреймів (кадрів), скільки було верств в файлі-исходнике.
5
Встановіть час, протягом якого кожен кадр буде відображатися на екрані. Для цього викличте властивості фрейму і виберіть опцію Delay, виберіть потрібне значення. Ця дія проробіть для кожного кадру. Якщо затримка повинна бути однакова, значить виділіть всі кадри і встановіть потрібне значення.
6
Далі встановіть параметр циклічності анімації, виберіть опцію Forever, щоб встановити постійну прокрутку зображення. Далі виберіть вкладку Optimize, щоб налаштувати потрібні параметри. Встановіть в ній формат *.gif". Далі виберіть меню «Файл» і виконайте команду Save Optimized As. На цьому створення анімованої картинки завершено.