Як стиснути розмір фільму.

Дуже часто буває так, що відеозапис великого розміру просто неможливо записати на знімний носій. У цьому і будь-яких інших випадках, коли розмір файлу стає перешкодою, ви можете скористатися спеціальними програмами, що зменшують фільми та інші відеозаписи.
Вам знадобиться
  • - відеоконвертер.
Інструкція
1
Визначте, як саме ви хочете зменшити розмір відеофайлу. Є кілька варіантів - ви можете зменшити кількість кадрів в секунду або дозвіл відео, що б ви не вибрали, воно має на увазі під собою втрати якості зображення. Також подумайте над форматом кодування - чи хочете ви залишити фільм в поточному розширенні або зробити вже інший тип відеофайлу.
2
Скачайте будь-яку програму для редагування відеозаписів. Підійде абсолютно будь-яка з них, яка виконує функції кодування з одного формату в іншій, зверніть увагу лише на те, щоб вона працювала з потрібними вам розширеннями відеозапису і мала б зручний і зрозумілий вам інтерфейс, наприклад, Total Video Converter, Nero Vision, MediaCoder і інші. Також дуже проста в налаштуванні програма Samsung Media Studio, яка має вбудований відеоредактор. У ньому можна задати кількість кадрів в секунду, розмір майбутнього файлу, пропорції, налаштування звучання, настройки зображення і різні фільтри. Єдиний її недолік - вона підтримує мало форматів відео.
3
Відкрийте вашу відеозапис в установленому вами редакторі. Задайте параметри кодування. Зверніть увагу, що в деяких програмах є пункт автоматичної настройки кодування при вказівці максимального розміру майбутнього файлу. Якщо ви використовуєте настройку вручну, краще всього не робіть частоту кадрів нижче 28 в секунду і зберігайте вихідні пропорції щоб уникнути розтягування зображення і появи негарних смуг.
4
Після налаштування запустіть конвертер відеозаписів і дочекайтеся, поки він виконає роботу. Кодування відеозапису вимагає від комп'ютера певних витрат системних ресурсів, тому при слабкій конфігурації обладнання найкраще не запускати на вашому комп'ютері інших програм під час виконання ним даного процесу.
Корисна порада
Користуйтеся тільки ліцензійними версіями конвертерів, оскільки багато з них в пробний період користування кодують тільки частина відеозапису.