Як зняти пароль з архіву Winrar.

Сьогодні практично будь-який користувач персонального комп'ютера знає, що таке архіви і за допомогою яких програм вони створюються. Але далеко не кожен знає, скільки зусиль потрібно затратити для отримання файлів з архіву, який захищений паролем.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Advanced Archive Password Recovery.
Інструкція
1
На сьогоднішній день кількість таких програм, які нібито швидко можуть розшифрувати забутий пароль, досить багато. Але далеко не всі з них роблять це швидко і ще більше зовсім не справляються з цим завданням. Зазначена вище програма не є стовідсотковою панацеєю, т.к. все залежить від складності пароля.
2
Щоб ви зрозуміли, чому все так складно, варто розглянути один приклад. Якийсь користувач створив архів з паролем і успішно його забув, пароль був нескладний - всього 4 символу. Щоб розгадати цю загадку, спеціальною програмою необхідно перебрати практично мільйон комбінацій. Запитайте, звідки така цифра? Все дуже просто: на клавіатурі 26 латинських і 33 кириличних буків + 10 цифр, в підсумку 70 символів, які дають трохи більше 900 тисяч. Тепер додайте до цієї цифри одно-, дво- і тризначні паролі.
3
Тому серйозно сподіватися на такі програми не доводиться, т.к. за кілька годин не вийде підібрати пароль довжиною більш 5 символів. Завантажити програму можна з офіційного сайту www.elcomsoft.ru в розділі Download. Після переходу на сторінку натисніть посилання «Скачати ARCHPR».
4
Після установки програми, яка нічим не відрізняється від інших аналогічних, запустіть її. Натисніть меню «Пуск», перейдіть до розділу «Всі програми" і в папці Advanced Archive Password Recovery клікніть по ярлику утиліти.
5
У вікні програми вкажіть шлях до архіву з паролем, для цього натисніть кнопку «Відкрити», виберіть файл і натисніть клавішу Enter. У самому вікні утиліти є кілька вкладок, заповнення яких дозволить максимально знизити час пошуку. Варто відзначити, що швидкість пошуку прямо пропорційна швидкодії вашого комп'ютера, тому якщо є вибір, віддайте перевагу більш сучасному потужному комп'ютеру.
6
На першій вкладці «Набір» необхідно вказати тип символів, які містить пароль. Наприклад, цифри і латинські букви. Також можна вказати, з яких саме цифр необхідно почати і закінчити набір.
7
Перейдіть до вкладки "Довжина» і виставте передбачуваний обсяг пароля до архіву. Якщо ви не володієте цією інформацією рекомендується поставити максимальні значення. Налаштування на інших вкладках встановлені за замовчуванням, їх варто міняти лише в рідкісних випадках. У безкоштовної версії буде недоступна вкладка зі словниками.
8
Для початку підбору пароля натисніть кнопку «Старт», закрийте всі фонові програми і залиште комп'ютер включеним до закінчення операції. При великій кількості знаків в паролі операція може тривати від декількох годин до декількох днів.
Все частіше і частіше люди зберігають на комп'ютерах важливу інформацію - ключі, коди, пін-коди до банківських карт, паролі та особисту інформацію. Для захисту своїх даних нерідко використовується найдієвіший метод - архівація з паролем. Однак ефективність цього методу обертається і проти власника даних в тому випадку, коли він втрачає пароль від архіву.
Вам знадобиться
  • - програма RARBreak.
Інструкція
1
Спробуйте згадати початкові символи пароля на архів. Сканери паролів працюють за методом перебору, і ви значно скоротите час на процедуру пошуку потрібної комбінації символів, якщо відразу задасте якісь параметри. Проте варто відзначити, що на підбір пароля може піти дуже багато часу. Також для складання великого словника потрібно докласти чимало сил, так як обсяг там буде в Гб.
2
Зайдіть на сайт предпочитаемого пошуковика і наберіть запит «програми злому паролів архівів». Пройдіться по запропонованих посиланнях, щоб знайти дійсно корисні ресурси - вони зазвичай містять поради і прямі посилання на програми. Можете завантажити утиліту RARBreak з сайту softodrom.ru для злому пароля на архіві.
3
Завантажте необхідну програму. Врахуйте, що подібні програми нерідко платні, і функціональність може бути урізана до того моменту, поки ви не сплатите використання програми. Обов'язково перевірте завантажені файли антивірусною програмою, так як даний ресурс досить затребуваний, а значить привертає увагу шкідників.
4
Встановіть завантажену програму згідно прикладеної інструкції. Намагайтеся подібне програмне забезпечення інсталювати в системний каталог локального диска, тобто туди, де знаходиться ваша операційна система. Вкажіть програмі на місце розташування архіву, який потрібно зламати. Налаштуйте параметри програми, так як від вірних налаштувань багато в чому залежить результативність роботи програми. Якщо пароль підібрати не вдалося, не зневіряйтеся. Спробуйте скористатися іншою утилітою. В інтернеті можна знайти безліч подібних програм - RARBreak II, RAR Password Cracker, RARCrack та інші.