Як створити образ ISO Daemon Tools. Як зпустіть iso без диска.

Все більше число користувачів воліє зберігати дані з CD і DVD дисків у вигляді їх образу. Це допомагає швидко отримати доступ до потрібної інформації або створити точну копію попереднього диску.
Вам знадобиться
  • - Daemon Tools.
Інструкція
1
Для створення образу диска можна використовувати безліч різних утиліт. Всі вони володіють своїми перевагами і недоліками. Якщо ви вирішили використовувати програму Daemon Tools Pro, то встановіть її і перезавантажте комп'ютер. Це необхідно для завершення установки програми. Запустіть утиліту Daemon Tools Pro.
2
Вставте потрібний диск в DVD-привід. Відкрийте вкладку «Сервіс» і виберіть пункт «Створити образ» або просто клікніть по аналогічній написи, розташованої в лівому меню робочого вікна. Після появи вікна з заголовком «Створення образу» виберіть у полі «Привід» потрібний дисковод. Виберіть із запропонованих варіантів параметри швидкості читання диска. Краще вказати максимально допустиме значення, щоб прискорити процес створення ISO-образу.
3
В пункті «Вихідний файл образу» вкажіть папку, в яку буде збережений створений ISO-файл. Встановіть галочки навпроти пунктів «Видалити образ при помилку» і «Додати в каталог образів». Встановіть пароль на майбутній ISO-файл, якщо в цьому є необхідність. Тепер натисніть кнопку «Старт» і дочекайтеся появи нового меню. Активуйте пункт «Закрити це вікно при успішному завершенні», встановивши поруч з ним галочку. Дочекайтеся, поки програма завершить створення ISO-образу.
4
Якщо у вас встановлена програма Daemon Tools Lite, то запустіть її і дочекайтеся появи відповідного значка в системному треї. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Створення образу». Виконайте алгоритм, описаний в попередніх кроках. Пам'ятайте про те, що не всі версії програми Daemon Tools Lite призначені для створення образів.
5
Врахуйте, що творці програми Daemon Tools рекомендують використовувати версію Pro для створення образів. Якщо є можливість, то скористайтеся саме їй. В якості альтернативи ви можете спробувати створити образ утилітою Alcohol.