Як зберегти файл, Як малюнок.

Збереження документів і таблиць у вигляді малюнків необхідно в тих випадках, коли вам потрібно додати в статтю або наукову роботу ілюстрацію якоїсь програми. Наприклад, щоб зберегти у вигляді зображення документ Word, якщо він складається з однієї сторінки, можна просто зробити знімок екрана. Для збереження всього документа необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма MS Word;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Запустіть програму MS Word, відкрийте потрібний документ. Щоб зберегти текст у вигляді картинки, відкрийте потрібну сторінку, розташуйте її так, щоб необхідний текст повністю відображався на екрані, натисніть клавішу Print Screen. Далі перейдіть в будь-який графічний редактор, наприклад, Paint, або Adobe Photoshop і вставте малюнок з буфера обміну. Далі за допомогою команди «Файл» - «Зберегти як» виконайте збереження документа у форматі jpeg або bmp.
2
Використовуйте додаток Snagit для більш зручного збереження знімків екрана. Завантажити додаток можна за посиланням http://www.techsmith.com/snagit.html. Встановіть програму на комп'ютер. Відкрийте текстовий документ, розташуйте текст на екрані, натисніть кнопку Print Screen, відкриється вікно захоплення зображення Snagit.
3
Оберіть область тексту для збереження, після цього ви будете перенаправлені у вікно програми. Виконайте команду «Зберегти як» в меню «Файл», щоб зберегти текст у вигляді картинки. Виберіть формат зображення, введіть ім'я файлу і клацніть по кнопці «Зберегти».
4
Використовуйте спеціальні програми для конвертування документа Word в Jpeg. Наприклад, програма Universal Document Converter дозволяє настроїти глибину кольору при збереженні, а також якість отриманих файлів. Скачайте цей додаток за посиланням http://www.print-driver.ru/download/, встановіть його на комп'ютер. Запустіть програму MS Word, відкрийте потрібний документ. Виконайте команду «Файл» - «Друк».
5
Зі списку принтерів виберіть Universal Document Converter, натисніть на кнопку «Властивості», виберіть опцію «Завантажити настройки». Далі виберіть опцію Text document to PDF.xml, клацніть «Відкрити». Виберіть на вкладці «Формат файлу» JPEG. Клацніть «ОК».
6
У вікні «Друк» натисніть на кнопку «ОК», щоб запустити процес конвертування текстового документа в JPEG. За замовчуванням результат буде збережений в папці «Мої документи». Отримане зображення автоматично буде відкрито в «Програмі перегляду зображень», або аналогічною програмою, призначеної за замовчуванням.