Як ставити наличники.

Завершальним етапом робіт з монтажу міжкімнатних дверей є установка наличників. Неправильні дії, неякісний інструмент або невірно обраний спосіб кріплення можуть звести нанівець всю роботу.
Вам знадобиться
  • - стусло;
  • - рулетка;
  • - молоток;
  • - декоративні цвяхи;
  • - монтажний клей.
Інструкція
1
Почніть установку лиштви з торцювання однієї з вертикальних планок. Використовуючи якісне стусло, обріжте край вироби під кутом 90 градусів.
2
Заміряйте висоту дверної коробки по внутрішній стороні і обріжте другий край планки під кутом 45 градусів відповідно отриманими розмірами, додавши 3-7 міліметрів.
3
Попередньо прикріпіть першу вертикальну планку таким чином, щоб у разі необхідності деталь можна було б зняти і підрізати. Пазовий лиштва досить вставити в паз, а накладної - приклеїти невеликою кількістю клею.
4
Обріжте новий лиштва під кутом 45 градусів таким чином, щоб він стикувався з одного боку з уже встановленою вертикальної планкою.
5
Заміряйте відстань до кута дверної коробки, знову додайте ті ж 3-7 міліметрів і обріжте лиштва під кутом 45 градусів, тільки тепер з нахилом в іншу сторону.
6
Прикріпіть планку, зістикувавши її з уже встановленим вертикальним елементом. Слідкуйте за тим, щоб відстань від краю лиштви до краю дверної коробки було рівним по всій довжині.
7
Обріжте друге вертикальну планку з одного боку під кутом 45 градусів, а потім заміряйте відстань від краю горизонтальної планки до підлоги. Ображати лиштва з другої сторони відповідно до отриманого розміром.
8
Прикріпіть лиштва до дверної коробки, зістикувавши його з уже встановленим елементом. Перевірте всі стики, і в разі необхідності зніміть і подрежьте складові частини, щоб вирівняти краю.
9
Закріпіть лиштви на дверній коробці, використовуючи клей або декоративні цвяхи. Метод кріплення слід вибрати залежно від того, який тип наличників ви використовуєте. Пазові найкраще кріпити за допомогою швидковисихаючого монтажного клею, а накладні - використовуючи декоративні цвяхи.
Корисна порада
Якщо при установці наличників не вдається уникнути зазорів між складовими частинами, використовуйте кольоровий силіконовий герметик, щоб приховати проблемні місця.