Як топити мило.

Якщо ви вирішили зробити мило ручної роботи не з нуля, а взявши за основу магазинне мило і доповнивши його своїми компонентами, ваша робота почнеться з того, що вам доведеться розтопити основу. І від того, наскільки добре ви це зробите, багато в чому залежить подальший результат.
Вам знадобиться
  • - мило
  • - терка (кухонний комбайн)
  • - миска
  • - молоко
  • - дві каструлі (мікрохвильова піч, пароварка).
Інструкція
1
Візьміть тертку, глибоку піалу і приступайте до подрібнення мила. Тертку найзручніше брати бурякову, на більш дрібної мило терти незручно. Якщо у вас є кухонний комбайн, полегшите свою працю - подрібніть мило за допомогою нього. Краще всього, якщо ви будете натирати свіже мило, так як воно подрібнюється дуже легко. А ось зі старими шматками вам доведеться повозитися.
2
Після того, як ви подрібнили все мило, яке збираєтеся переплавити, залийте мильну стружку молоком і залиште постояти хоча б пару годин. В ідеалі буде, якщо ви натрете мило з вечора і дасте постояти йому в молоці всю ніч, а вранці приступите до плавлення. Молоко, всмоктавшись, зробить мило більш гладким, а також допоможе прибрати піну, яка буде неодмінно утворюватися при подальшому змішуванні інгредієнтів.
3
Тепер можна приступати безпосередньо до розтоплення мила. Зробити це можна трьома способами: на водяній бані, в пароварці і в мікрохвильовій печі.
4
Для того, щоб розтопити мило на водяній бані, пересипте мильну стружку в невелику каструльку. Потім візьміть каструлю побільше, наповніть її водою, опустіть в неї маленьку каструлю і поставте конструкцію на плиту. Залежно від рецепта, додайте в мило воду, гліцерин, оливкова олія. Постійно помішуйте мило доти, поки воно не розчиниться остаточно. Дочекайтеся, поки маса стане однорідною, без грудочок.
5
Візьміть глибокий посуд для мікрохвильової печі, пересипте туди мильну стружку і поставте в мікрохвильовку на чотири хвилини. Коли час минув, дістаньте миску, перемішайте масу і відправте назад на чотири хвилини в мікрохвильову піч. Повторювати процедуру слід до тих пір, поки мило не розчиниться повністю.
6
Натерте мило покладіть в жароміцний пакет для випічки, сам пакет покладіть в пароварку і тримайте там, поки мило не розтане остаточно. Щоб розлити розтануло мило по формах, вам навіть не обов'язково буде розкривати пакет. Просто відріжте від нього кінчик і видавіть мильну масу як крем.