Як дізнатися, чи хворів на краснуху.

Краснуха - це гостре інфекційне захворювання. Передача інфекції відбувається по повітрю при кашлі та чханні. Хворіють краснуху переважно діти віку від 2 до 15 років. Перехворіли люди набувають стійкий імунітет. Як же дізнатися, хворіла людина чи ні?
Інструкція
1
Якщо ви вагітні, запитайте у матері про хворобу краснуху в дитинстві. Якщо хворіли, то у вас є імунітет проти краснухи. Велику небезпеку захворювання становить для внутрішньоутробного розвитку плода, особливо перші 3 місяці.
2
Іноді, краснуха протікає безсимптомно, і батьки могли не помітити її перебіг. Тоді терміново йдіть здавати аналіз крові, щоб з'ясувати наявність антитіл. Існує два види антитіл: імуноглобулін класу М і імуноглобулін класу G. Перший вид (М) свідчить про наявність краснухи в поточний момент; другий вид (G) показує хвороба, перенесену раніше або антитіла після дії щеплення.
3
Подивіться свою дитячу медичну карту. У ній повинні бути відзначені всі минулі вакцинації проти краснухи. Щеплення проти краснухи ставиться дитині у віці 12-ти місяців і шести років. Додатково вакцинують у 13 років тих дівчаток, які не хворіли на краснуху раніше. Якщо ви не хворіли і не прищеплювалися, то зробіть щеплення до настання вагітності.
4
Інфекцією можна заразитися від хворого на краснуху, а також вирусоносителя. Поспостерігайте за дитиною, який почав відчувати невелике нездужання, загальну слабкість, і у нього з'явився нежить. У дітей, хворих на краснуху, температура підвищується незначно. Незабаром після початку захворювання з'являється висип рожевого кольору на кінцівках, спині і сідницях. Хворий заразний 5 днів.
5
Не перебувайте поруч з хворою людиною під час вагітності. Інфікування під час вагітності може призвести до природженої потворності, таким як розумова відсталість або викидня. Захворювання на краснуху на ранніх термінах вагітності тягне за собою її переривання.
6
Якщо все ж відбувся контакт з хворою дитиною, і не вийшло ізолюватися від нього, зверніться в інфекційний кабінет для консультації.