Як встановити противотуманки на Калину. Протитуманні фари на калину.

Lada Kalina - це одна з найбільш купованих моделей російського автопрому. У своїй базовій комплектації вона не має встановлених протитуманних ліхтарів, тому багато автолюбителі замислюються про їх самостійній установці.
Вам знадобиться
  • балончик з фарбою, фари, кнопку включення, роз'єми під лампи, реле, наждачний папір
Інструкція
1
Вирішіть, які протитуманні фари ви будете надалі встановлювати на свій автомобіль. В даний час на ринку з'явилася велика кількість даних приладів різних виробників. Придбайте безпосередньо самі фари, кнопку включення, роз'єми під лампи, реле і комплект проводки для підключення даних фар. При бажанні купіть балончик з фарбою, щоб пофарбувати корпус фар в колір кузова автомобіля.
2
Встановіть реле в штатному місці в блоці запобіжників і реле. Від 87 контакту реле прокладете провід до протитуманним фарам з вбудованим запобіжником. До 86 роз'єму приходить «маса». До 31 затискачу підключіть провід від акумуляторної батареї, а до 85 - керуючий, у якого є кнопка включення від сірого дроти, відповідального за включення ближнього світла фар. Якщо ви підключіться до чорно-білого проводу, то включення протитуманних фар відбуватиметься спільно з габаритними вогнями.
3
Після цього займіться фарбуванням рамок. Для цього за допомогою наждачного паперу зробіть поверхню матовою. Ретельно знежирте її і нанесіть два шари грунтовки. Після висихання грунту виконайте фарбування, яка також передбачає собою кілька шарів з наступним сушінням. Для закріплення результату покрийте поверхню лаком.
4
Поверніть колеса максимально в потрібну вам сторону або зовсім зніміть їх. Після цього від'єднайте підкрилок та зніміть з бампера заглушку. Протитуманні фару встановіть зсередини і закріпіть за допомогою саморізів, далі підключіть електричний роз'єм до лампи. Встановіть свіжопофарбовану рамку, потім підкрилок і колеса. Обов'язково перевірте працездатність встановлених освітлювальних приладів і відрегулюйте їх. Це можна зробити самостійно, або в сервісних центрах.