Як відключити GPRS-інтернет. відключити пзки Мегафон.

Сучасні мобільні телефони дозволяють своїм власникам не тільки здійснювати дзвінки, навіть за допомогою багатьох простих бюджетних моделей можна вийти в інтернет . Стільникові оператори підключають послугу GPRS-інтернет на свої тарифи за замовчуванням, але ви легко зможете цю послугу відключити. Наприклад, з метою батьківського контролю.
Інструкція
1
Вимкніть «Пакет трьох послуг, до складу якого входить GPRS-інтернет, якщо ви є абонентом« Білайн за допомогою USSD-команди * 110 * 180 #.
2
Вимкніть «Пакет трьох слуг в своєму особистому кабінеті інтернет-центру управління послугами« Мій Білайн https://uslugi.beeline.ru/. Щоб отримати пароль для входу в кабінет, відправте зі свого телефону USSD-команду * 110 * 9 #.
3
Перейдіть в особистому кабінеті з головної сторінки в розділ «Управління послугами. Знайдіть перелік підключених послуг. Поставте маркер в рядку «Пакет трьох послуг і натисніть на кнопку« Відключити. На сторінці, підтвердить свій намір відключити послугу.
4
Вимкніть GPRS-інтернет на своєму тарифному плані «Мегафон, відправивши з телефону USSD-команду * 105 * 1800 #.
5
Вимкніть послуги інтернет-зв'язку в особистому кабінеті системи «Сервіс-Гід https://sg.megafon.ru/. В якості логіна введіть номер свого телефону в 10-значному форматі. Отримайте пароль для входу в систему будь-яким з наявних способів: надішліть USSD-запит * 105 * 00 #, відправте пусте SMS на номер 000110, зателефонуйте за номером 0505, або перейдіть за посиланням «Отримання пароля на сторінці входу в систему.
6
Перейдіть з головної сторінки особистого кабінету в розділ «Послуги та тариф -« Зміна набору послуг. У списку послуг поставте маркер в рядку «Мобільний інтернет. У переліку, що відкрився послуг зніміть маркери в рядках «Інтернет без налаштувань і« Пакетна передача даних. Натисніть на кнопку «Внести зміни. На сторінці, підтвердить свій намір відключити послуги.
7
Вимкніть GPRS на своєму тарифному плані «МТС, відправивши SMS-повідомлення з текстом« 21 220 на короткий номер 111, або за допомогою USSD-команди * 111 * 17 #.
8
Увійдіть для відключення послуги GPRS в свій особистий кабінет «інтернет-Помічника компанії« МТС https://ihelper.nw.mts.ru/selfcare/logon.aspx. Щоб призначити пароль для входу в систему, відправте зі свого телефону USSD-команду * 111 * 25 # або зателефонуйте за номером 1115.
9
Перейдіть з головної сторінки особистого кабінету в розділ «Тарифи, послуги та знижки -« Управління послугами. Знайдіть у списку підключених послуг GPRS. Натисніть на посилання «Відключити. На сторінці, підтвердить свій намір відключити послугу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PXCIwu3bGXg