Як вибрати автомобільну антену.

Від правильного вибору і установки автомобільної антени залежить не тільки якість відтворення радіопередач, а й зовнішній дизайн автомобіля, адже найчастіше вигляд і розташування антени вносять свої корективи в зовнішність машини.
Інструкція
1
Вирішіть, який тип антени вам потрібен. Існують активні внутрішні і пасивні зовнішні приймальні пристрої. Внутрішня установка вимагає наявності підсилювача, для якого необхідне окреме електроживлення. Даний тип антен характеризується невеликими габаритами і легкістю установки, вони не піддаються зовнішнім впливам, через розташування всередині салону.
2
Зовнішні антени підключаються безпосередньо до радіоприймача, їх відрізняють висока чутливість і простота. Однак вони відрізняються малою надійністю і дуже схильні до дії навколишнього середовища. Пам'ятайте, що вибираючи по цих двох критеріях, обов'язково враховуйте умови експлуатації і діапазон, в якому ви переважно будете приймати радіосигнали.
3
Якщо ви вибрали антену зовнішньої установки, то наступним кроком стане вибір її конструктивних особливостей і місця її розташування на автомобілі. Існують телескопічні антени й штирові з фіксованою довжиною. Місцем установки вибирайте таку точку, щоб забезпечити найбільшу висоту над проводить поверхнею, якої в даному випадку є корпус машини. Тому без різниці, де ви поставите антену: на даху або капоті.
4
Для антен внутрішньої установки найкращим місцем розташування буде віконний отвір або довколишня територія. Пам'ятайте, що приймальні елементи пристрою повинні бути не ближче 2-3 см до поверхні кузова автомобіля. Непоганим місцем установки буде вітрове скло або задня полку.
5
При виборі антени в магазині обов'язково подивіться в технічну документацію пристрою. Пам'ятайте, що найкраща якість прийому забезпечуватиме антена, у якої рівень шуму підсилювача має найменше значення, а коефіцієнт посилення найбільшу. Також важливим фактором відбору є вартість та обладнання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C324lTqnz_w
Без якісної автомобільної антени неможливо забезпечити хороше відтворення радіопередач у вашому приймачі. Щоб вибрати антену, необхідно враховувати не тільки її параметри, але і особливості дизайну, адже антена повинна гармоніювати із зовнішнім виглядом машини.
Інструкція
1
Визначте вид антени, яку ви маєте намір встановити на своєму автомобілі. Це може бути активне чи пасивне пристрій. Антени також діляться на зовнішні і внутрішні. Для установки внутрішньої антени в салоні автомобіля, можливо, буде потрібно змонтувати підсилювач сигналу з окремим джерелом живлення. Якщо вас цікавлять малі габарити і простота установки, зупиніть свій вибір на внутрішню антену.
2
При виборі враховуйте також, що зовнішня антена хоч і підключається до приймача безпосередньо, але менш надійна і схильна більшій дії негативних факторів середовища (її попросту легше зламати).
3
Вибираючи антену, з'ясуйте у продавця-консультанта, на який діапазон хвиль вона може бути налаштована. Поцікавтеся також, чи можливо згодом обладнати антену спеціальним підсилювачем радіосигналу, якщо виникне необхідність в якісному прийомі радіопередач за межами зони стійкого прийому.
4
Оцініть принципову можливість кріплення зовнішньої антени на вашому автомобілі. Для місця установки слід вибрати точку, яка забезпечить найбільшу висоту антени. Враховуйте, що порядок установки телескопічною і штирьовий антен відрізнятиметься, а також те, що доведеться вносити мінімальні зміни в конструкцію даху або капота автомобіля.
5
Перед придбанням автомобільної антени уважно ознайомтеся з її паспортом; оцініть параметри пристрою та гарантійні зобов'язання. Переконайтеся, що антена забезпечить необхідну вам якість прийому сигналу при мінімальному рівні шуму і найбільшому коефіцієнті посилення сигналу.
6
Для кріплення внутрішньої антени видберіте віконний отвір або поверхню заднього вікна. Приміряйте антену, на якій ви зупинили свій вибір, за місцем передбачуваного кріплення, щоб переконатися в тому, що вона впишеться в габарити поверхні і не стане перешкоджати огляду дорожньої обстановки з водійського місця.