Як розібрати підрульові перемикачі. розібрати підрульові перемикачі ваз 2101.

В основному на автомобілях встановлені два підрульових перемикача: на перемикання ближнього/дальнього світла і на включення в роботу склоочисників. При виникненні несправностей доводиться проводити зняття і розбір перемикачів.
Вам знадобиться
  • гайковий ключ, маркер
Інструкція
1
Першим ділом відключіть провід від негативного роз'єму на акумуляторної батареї, тому що проводяться процедури пов'язані з ризиком потрапити під напругу. Після цього визначитеся з тим, як вам зняти рульове колесо. Для більшості автомобілів для цього потрібно від'єднати декоративну накладку, потім пластину, яка відповідає за звуковий сигнал. Далі за допомогою гайкового ключа відкрутіть гайку, що кріпить кермо.
2
Після цього відключіть від сигналу електричний роз'єм і зробіть позначки на рульовому валу і кермі, які допоможуть вам при подальшій установці. Дані зазори зробіть за допомогою маркера або гострого предмета. Потім відверніть гвинти, які знаходяться внизу кожуха перемикача.
3
Ослабьте гвинт, який утримує подрулевой перемикач на рульовому валу. Слідкуйте за тим, щоб не вивернути його остаточно, в іншому випадку вам доведеться дуже постаратися, щоб знову встановити його на місце. Зніміть рульове колесо і від'єднайте верхній кожух.
4
Вимкніть електричні роз'єми, які підходять до перемикача, і від'єднуйте від кожуха. Якщо необхідно, то зробіть розбирання знятого пристрою. Висвердлите заклепки, які з'єднують частини корпусу. Після цього акуратно зніміть верхню кришку. Будьте гранично обережні при виконанні даної процедури, тому що існує великий ризик того, що дрібні деталі і пружини можуть розлетітися в різні боки. Краще, якщо ви помістіть апарат в пакет і там зніміть кришку.
5
Проведіть чистку контактів і, якщо потрібно, їх заміну. Змастіть рухомі частини спеціальним засобом, наприклад, технічним вазеліном. Далі зробіть установку в зворотній послідовності, не забудьте відрегулювати положення перемикача на валу. Також обов'язково перевірте працездатність встановленого обладнання.