Як вибрати автомобільну радіостанцію.

В даний час автомобільні рації і радіостанції є незамінним засобом зв'язку. Особливо вони актуальні для водіїв, які займаються вантажоперевезеннями на далекі відстані або працюють в таксі.
Інструкція
1
Першим ділом зверніть свою увагу на потужність автомобільної радіостанції. Дана характеристика є однією з найважливіших. Вибирайте станції з потужністю близько 10 Ватт - такий апарат буде і досить потужним, і до нього можна завжди під'єднати підсилювач.
2
Зовнішній підсилювач буде коректно працювати тільки у випадку, якщо на його вході буде формуватися сигнал близько 8-10 Ватт. Якщо сигнал буде більш потужним, то це може призвести до виходу з ладу станції. Тому добре подумайте, чи варто вибирати радіостанцію з невеликим внутрішнім підсилювачем, якщо у вас з'являється можливість підключення зовнішнього, що володіє більшою потужністю.
3
Зверніть увагу на число каналів, які ви зможете використовувати. Недорогі прилади розраховані на 40-120 каналів, що застосовно лише для невеликих міст і поїздок на малі відстані. В іншому випадку купите радіостанцію з кількістю каналів від 240 до 400, яка відмінно підійде для мегаполісу і далеких поїздок.
4
Подивіться, чи володіє радіостанція енергонезалежною пам'яттю і настройками, які будуть запам'ятовуватися навіть при відключенні живлення, і почерговим скануванням двох каналів (функція DW). Також відмінним доповненням стане система автоматичного шумозаглушення, яка дозволить вам не відволікатися на ручне підстроювання під час руху. Дана опція не тільки зробить вашу поїздку більш комфортною, але й безпечною.
5
Зверніть увагу на наявність у радіостанції режиму AM, якщо ви плануєте їздити на далекі відстані. Купуйте радіостанції з зовнішньої сигналізацією, яка сповістить вас про вхідний виклик за допомогою фар або звукового сигналу. Ще однією корисною функцією стане наявність вбудованого GPS-модуля, що дозволяє отримувати інформацію про знаходження інших автомобілів з подібним модулем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xKHXCuqh3X0
Зверніть увагу
Як вибрати радіостанцію? Необхідно визначитися, який засіб радіозв'язку Вам необхдімо: радіотелефон побутової, радіотелефон стільниковий або радіостанція. Якщо Ви зробили вибір на користь радіостанції, то виникає питання: "А які в неї робочі частоти?".
Корисна порада
Як правильно вибрати рацію. Не існує "ідеальних" радіостанцій. Для одних умов краще одні типи і моделі рацій, для інших - інші. Це обумовлено тим, що рації різних діапазонів частот по-різному поводяться при наявності електромагнітних завад, при необхідності зв'язуватися у відсутності прямої видимості - наявності складного рельєфу місцевості, будинків, дерев ...