Як провести конкурс медсестер. Конкурс медсестер.

На святкування дня медичного працівника можна провести ряд конкурсів між медсестрами поліклініки, а за підсумками змагань присвоїти титул «Медсестра року» переможниці.
Інструкція
1
Організуйте конкурс «Малюк до року». Для цього підготуйте великих пупсів, схожих на справжніх дітей, наприклад, ляльок Baby Born, по одному для кожної медсестри, яка бере участь у змаганні. Надіньте на них підгузники, боді, шапочки, сповила ляльок. Завдання конкурсу - швидко роздягнути ляльку, зважити її на дитячих вагах, виміряти зріст, окружність грудної клітки і голови. Всі дані про іграшковому малюка повинні бути записані в спеціальну картку. Після цього беруть участь у змаганні повинні одягнути крихітку і сповила. Медсестра, швидше за всіх виконала завдання, оголошується переможцем.
2
Запропонуйте медсестрам взяти участь у конкурсі «Щеплення». Для змагання приготуйте дуже великі шприци, наприклад, 100 мл, яскраво забарвлену рідину і поролон. Його можна згорнути, щоб вийшло подобу попи. Завдання беруть участь у змаганні на швидкість розкрити шприц, надіти голку, набрати в нього рідину і зробити укол в поролонову попу.
3
Проведіть конкурс «Доктор прописав». Напишіть максимально нерозбірливим почерком (як зазвичай пишуть лікарі) назви медичних препаратів на намальованому бланку. Зберіть аптечку з різними ліками, серед яких є ті, що вказані на жартівливому рецепті. Завдання медсестер - розібрати почерк і дістати з аптечки необхідні медикаменти. Виграє та з учасниць, яка швидше за інших вибере ліки і при цьому не допустить помилки.
4
Влаштуйте змагання «Перевязка», його мета випливає з назви - медсестри повинні якнайшвидше перебинтувати кінцівку, наприклад, палець. Можна ускладнити завдання, і запропонувати медсестрам використовувати при перев'язці медичний дерев'яний шпатель. Для того щоб виграти в цьому конкурсі необхідно не тільки швидко виконати завдання, а й продемонструвати якісну роботу.