Як зробити фігури з квітів. фігури з квітів своїми руками.

В останні роки дуже популярні оригінальні фігури з квітів, їх часто дарують дорослим і дітям, замовляють в якості корпоративних подарунків діловим партнерам і керівникам. Виготовлення фігур з квітів вимагає великого досвіду і ретельного дотримання технології, складні композиції флористи створюють годинами. Однак зробити невеликі фігури з квітів у вигляді тварин досить просто.
Вам знадобиться
  • - флористичний оазис;
  • - вода;
  • - шпажки;
  • - скотч;
  • - ніж;
  • - близько 30 квіток хризантем;
  • - очі;
  • - піддон або корзинка.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали. Візьміть дрібні кущові хризантеми, вам знадобиться близько 30 квіток. Від обраної фігурки залежить колір, розмір і сорт квітів, наприклад, для зайчика або лебедя використовуйте білі хризантеми, а для рибки і курчати - жовті.
2
Візьміть кілька цеглин якісного флористичного оазису і виріжте з них необхідну фігуру. Окремо вирізайте лапки, тулуб і голову. Дуже ретельно обробіть голову і мордочку. Постарайтеся зробити фігурку максимально схожою на обраної тварини, оскільки після прикраси квітами вона може втратити виразні риси і стати більш розмитою.
3
Готові деталі на кілька секунд опустіть у воду і з'єднайте за допомогою шпаг і скотча. Оскільки вода може стікати з оазису, поставте композицію на піддон або в кошичок з дном. Врахуйте, що фігурки з оазису досить важкі, тому не варто виготовляти занадто великі і об'ємні композиції.
4
Обріжте стебла квітів до довжини 10 мм і залиште на деякий час у воді, щоб вони наситилися водою і придбали свіжий вигляд. Потім щільно увіткніть квітки в тіло оазису так, щоб повністю його закрити. Працюйте акуратно і ретельно, від цього багато в чому буде залежати зовнішній вигляд композиції. Якщо є можливість, оформіть мордочку, долоньки і підошви лап, внутрішню частину вух квітами іншого забарвлення.
5
Прикрасьте мордочку красивими оченятами. Саме очі надають фігурі тваринного виразність, тому заздалегідь купіть їх у дитячому магазині або виготовте вручну. Якщо ви хочете надати тварині оригінальність, намалюйте очі фарбами і оклейте скотчем. Таким очках можна надати будь-яку форму і вираз.
6
Подібна фігура з квітів простоїть не менше 10 - 14 днів, але якщо ви хочете продовжити її життя, то поливайте кожен день, композиція при цьому здатна зберегти красу і свіжість близько місяця.