Як зробити сережки.

Рідкісна модниця відмовиться від пари новеньких сережок. Особливо якщо вони будуть недорогими і водночас красивими і стильними. Зробити такі сережки з пари намистин і ювелірної дроту легше простого. Навіть якщо ви не володієте відповідними навичками, слідуючи нашій інструкції, ви зможете зробити собі пару симпатичних сережок за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Для першої пари сережок:
  • Пара застібок для сережок (швензи);
  • Дві жовтих акрилових намистини;
  • Відрізок зеленої дроту завдовжки не менше 20 см і товщиною 0 , 8 мм;
  • Тонкогубці.
  • Для другої пари сережок:
  • Дві великих красивих намистини. Можна взяти намистини пластикові, дерев'яні, скляні, зроблені з натуральних каменів або намистини ручної роботи. Крім намистин для сережок потрібно: пара штифтів-цвяшків для скріплення намистин між собою (довжина - 5 см), невеликі плоскогубці, лінійка.
Інструкція
1
Зробимо з дротика квітка. Зігнемо її у формі вісімки, а потім робимо ще одну, перпендикулярно першої. Вийде щось на зразок конюшини.
2
Тепер з дроту потрібно зробити штифт. Згинаємо кінці дроту в кільця, нанизавши перед цим на дротяну заготовку штифта намистину. Приєднуємо цим штифтом наш конюшина до Швензи і сережка готова. Другу сережку робимо точно так же.
3
Такі дротяні сережки вигідно відрізняються від їх металевих і пластмасових сестер тим, що їх легко зробити. Та й жіночі вушка такими сережками майже не отягощаются.
4
А ось ще один спосіб виготовлення так званих «сережок-хвилинок». Протягуємо крізь отвір намистини штифт, стежачи за тим, щоб отвір намистини закривалося капелюшком штифта. Якщо ж намистина зіскакує зі штифта, беремо крихітну намистинку і нанизуємо на штифт, слідом за маленькою нанизуємо велику намистину.
5
намистину зі штифтом докладемо до лінійки і відлічимо 1,5 см. Отриману довжину штифта загнемо пальцями і почнемо згинати штифт. Якщо штифт недостатньо податливий, застосуємо плоскогубці. У нас вийде гачок. При використанні великої намистини штифт з гачком буде незручно всиляти в вухо. Тоді відігніть кінець штифта в зворотну сторону. Тепер сережку зручно буде всиляти в дірку на мочці вуха. Сергійко готова! Тепер проробимо вищеописані операції з другої бусиною і штифтом, і ви станете щасливою володаркою стильних і простих у виготовленні сережок. Носіть їх із задоволенням.