Як справити Новий рік весело.

Новий рік завжди хочеться відзначити так, щоб свято стало незвичайним і незабутнім. Не покладайтеся на випадок і заздалегідь підготуйтеся до торжества - у такому випадку ця казкова ніч вас не розчарує.
Інструкція
1
Знайдіть собі гарну компанію. Деякі люди вважають за краще проводити час на самоті, але все ж Новий рік - це не те свято, яке варто зустрічати одному. Можна провести його з сім'єю або з коханою людиною, а можна зібратися з хорошими друзями, з якими вам буде комфортно і весело. Тільки домовтеся з усіма заздалегідь, щоб ваші передбачувані компаньйони з відзначення Нового року не вирішили відзначати його з іншими людьми.
2
Вирішіть, де ви будете святкувати. До речі, вибір стоїть не тільки між такими банальними речами, як «дому» і «в гостях». Можна, зрозуміло, покликати всіх до себе або відправитися до друзів, якщо вам це не здається занадто обиденним.Можно зустріти Новий рік і на вулиці - біля міської ялинки, послухати бій годинника не по телевізору, а в самому центрі вашого міста разом з сотнями людей . Веселитися на площі можна пару годин, а після - поїхати на природу, якщо погода дозволить, або на заміську дачу, де розважатися залишок ночі. Також можна зустріти Новий рік в кафе або ресторані. Тільки заздалегідь замовте столики, оскільки охочих зазвичай буває багато. Цей варіант відмінно підходить для людей, втомлених від одноманітності домашніх застіль, але не бажають щось придумувати самостоятельно.Возможно, самим прекрасним способом відзначити настання Нового року є подорож. Не так уже й важливо, чи буде це екзотичний пляж Таїланду, або північна село в Фінляндії, центр Нью-Йорка або маленьке містечко в глибинці Росії. Головне, щоб обстановка святкування було відмінна від місця, в якому доводиться перебувати більшу частину часу.
3
Обміркуйте сценарій святкування. Є і хороша компанія, і відповідне місце, однак не вистачає завершальній деталі для того, щоб можна потім сказати: «Свято вдалося». Якщо ви збираєтеся відзначати Новий рік без запрошення професійних акторів, тамади і аніматорів, то доведеться постаратися, щоб усім було весело.Конкурси, новорічні пісні та подарунки, звичайно, звичні атрибути свята, але варто придумати щось незвичайне. Наприклад, можна влаштувати спектакль за участю всіх присутніх, роздавши лише ролі. Сценарій буде змінюватися по ходу дії. Потім можна буде погасити світло і в романтичній обстановці розповідати по черзі різні історії, легенди і оповіді, пов'язані з Новим роком. Над цим краще попрацювати заздалегідь, щоб всі могли підготуватися.