Як пов'язати тапочки гачком. Як пов'язати домашні тапочки гачком.

Теплі та зручні домашні тапочки можна зв'язати самостійно, з цим впорається навіть початківець. Якщо додати до основної нитки міцну капронову або синтетичну нитку, то підошва вийде міцною, і тапочки будуть довго носитися.
Вам знадобиться
  • -Акрилові пряжа (250 м/100 г); - 40 грамів - коричневий колір; -20 грамів - блакитний колір; - 10 грамів - фіолетовий колір; -крючок № 4
  • -Акрилові пряжа (250 м/100 г); - 40 грамів - коричневий колір; -20 грамів - блакитний колір; - 10 грамів - фіолетовий колір; -крючок № 4
  • -Акрилові пряжа (250 м/100 г); - 40 грамів - коричневий колір ; -20 грамів - блакитний колір; - 10 грамів - фіолетовий колір; -крючок № 4
  • -Акрилові пряжа (250 м/100 г); - 40 грамів - коричневий колір; -20 грамів - блакитний колір; - 10 грамів - фіолетовий колір; -крючок № 4
Інструкція
1
Приготуйте матеріали для роботи. Для пари капців знадобиться гачок і залишки вовняних ниток декількох кольорів. Розрахуйте розмір квадратів, які складають основу тапочок.
2
Щоб правильно пов'язати тапочки гачком, спочатку виріжте з тканини 6 пробних квадратів одного розміру і зшийте їх між собою. Якщо обраної форми достатньо, то приймайте розміри квадрата за основні.
3
Щільність в'язання одного квадрата становить приблизно 9х9см. Вивяжіте 4 квадрата для верху тапочок. Як основний візерунка можна взяти будь-який вподобаний орнамент або вив'язати квадрати звичайними петлями. Нитки різних кольорів потрібно чергувати по ходу малюнка або просто міняти, щоб вийшли строкаті смуги.
4
вивяжіте 2 квадрата для підошви. Нитка для підошви краще взяти однотонну і додати до неї синтетичну нитку для підвищення міцності підстави. Все 6 квадратів повинні бути однакового розміру і різної щільності.
5
З'єднайте квадрати. Спочатку накладіть два бічних верхніх квадрата на підставу (підошву) виворітними сторонами разом і обв'яжіть стики щільною контрастною ниткою. Потім додайте центральний верхній квадрат і з'єднайте його з трьох сторін: знизу з підошвою, з боків - з боковинами. Останнім пришийте задник.
6
Добре закріпіть нитку і обріжте її. Прикрасьте шви декоративної облямівкою. Контактують сторони квадратів обв'яжіть яскравою ниткою. Добре виглядає вся площа кожного квадрата, обв'язана однієї щільної ниткою насиченого відтінку. Додайте аплікації і прикраси.
7
Прикрасити тапочки можна будь-якими способами: вишивкою у вигляді геометричних фігур, окремо пов'язаними квіточками та метеликами, бахромою, намистинами і бантами.
8
Можна пов'язати тапочки гачком, а декоративні елементи - спицями. Красиві шнурки, простягнуті вздовж верхнього краю Гапочка і прикрашені на кінці помпонами, додадуть домашнім капцям милий і кокетливий вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/VOH5Getl7iY
Зверніть увагу
На підошву можна нашити шкіряні устілки - тапочки будуть теплішими і жорсткими.
Корисна порада
В'язання тапочок починається з підошви.
По дому дуже зручно ходити в в'язаних капцях. Ви можете зв'язати зручні м'які тапочки не тільки для себе, але і для всієї родини, для цього треба лише трохи міняти розмір і фасон. Наприклад, для дитини замість гудзики пришийте забавну плюшеву іграшку від брелка, а для батька сімейства зробіть язичок ширше.
Вам знадобиться
  • - нитки двох кольорів;
  • - гачок №4;
  • - голка;
  • - гудзики.
Інструкція
1
Наберіть ланцюжок з 25 петель, розгорніться, додавши одну або дві додаткові петлі, і зв'яжіть другий ряд стовпчиками без накиду. Знову додайте пару петель і зв'яжіть ряд назад, додайте одну петлю на кінці, щоб скруглить кут. Таким чином в'яжіть п'ять або шість рядів. В результаті у вас повинна вийти внутрішня підошва, на сантиметр коротше і вже вашої ноги.
2
Точно також зв'яжіть другу підошву іншого кольору. Поєднайте їх виворітними сторонами і обв'яжіть по колу, захоплюючи петлі обох деталей. Пров'яжіть по колу ще два ряди, також стовпчиками без накиду. Подивіться, чи достатній підйом, якщо у вас повна нога або ви плануєте носити тапочки з шкарпетками, підійміть ще один ряд.
3
В'яжіть тими ж нитками передок. Почніть з кута передньої частини, пров'яжіть поперек підошви 8-10 петель. Розгорніться і пров'яжіть назад до першої петлі, захопіть одну петлю підошви. Повторюйте, поки передок не вийдете на достатню глибину, пров'яжіть не менше 5-6 рядів, кожен раз зачіпляючи петлі підошви.
4
Подивіться, як буде сидіти в'язаний тапочок на нозі. Якщо він вийшов занадто вільним, перев'яжіть передок, зробивши його більш вузьким.
5
Знову в'яжіть по колу, тепер вже по зв'язаному передку до п'яти. Зв'яжіть два-три ряди, кожен раз скорочуючи кілька петель. Постійно приміряйте тапочок, щоб він точно сидів на нозі і записуйте, скільки де петель ви скоротили (щоб не помилитися при в'язанні другого).
6
Зв'яжіть ремінець. Для цього наберіть 17-20 повітряних петель, потім розгорніться і в'яжіть до кінця ряду. Додайте пару повітряних петель і зробіть плавний поворот, обв'яжіть ланцюжок з іншого боку.
7
В'яжіть подковообразно, поки ремінець не досягне потрібної ширини. Останній ряд зробіть ниткою контрастного кольору. Ниткою основного кольору пришийте ремінець до тапочку, вздовж підошви. Інший кінець зафіксуйте красивою ґудзиком або помпоном.