Як вирівняти підлогу без стяжки. Як зробити підлогу на балконі.

Перед тим як класти нове покриття для підлоги, необхідно зайнятися вирівнюванням статі. Для цього зовсім не потрібно мати особливі професійні знання. Потрібно лише чітко слідувати інструкції і певним правилам.
Інструкція
1
Для початку визначте, наскільки підлогу відхилився від ідеального стану. Не варто поспішати і відразу руйнувати підлогу дощенту. Якщо перекіс незначний, то можна просто залити самовирівнюється суміш. Вона швидко розтечеться по підлозі і зробить його рівним. Дану суміш рекомендується використовувати в тих випадках, коли пів вашого будинку має невеликі перепади. Також її використовують для того, щоб зарівняти виїмки і западини в підлозі. Врахуйте, що дані суміші мають високу вартість.
2
Перед тим як вирівнювати підлогу, обов'язково потрібно зняти старе покриття. Також рекомендується очистити його від різного сміття і пилу. Потім візьміть в руки лазерний рівень. Купити його ви можете практично в будь-якому будівельному магазині. Лазер також може стати в нагоді і для вирівнювання стін і стелі. Поставте його на найвищу точку кривого статі, включите. По периметру приміщення ви отримаєте лінію. Саме по ній необхідно буде вирівнювати поверхню. Обов'язково зробіть мітки за допомогою крейди.
3
Також ви можете обійтися без лазера. Знайдіть найвищу точку статі біля стіни, від неї відміряйте 6 см вгору, встановіть мітку. Після цього візьміть довгу пряму рейку і прикладіть її до стіни паралельно підлозі. За допомогою монтажного рівня вирівняйте рейку. Поставте мітку також з протилежного боку стіни. Аналогічно робляться мітки по всьому периметру приміщення.
4
Потім візьміть шнур або мотузку і протягніть її від мітки з одного боку до мітці, яка знаходиться на протилежній стороні. Шнур повинен бути натягнутий хрест-навхрест. Він не повинен стикатися з підлогою. Зробіть маячки - саме по ним буде необхідно виконувати вирівнювання підлоги. Для створення маяків добре підходять напрямні з гіпсокартону, які продаються в будівельних магазинах. Перевага даного матеріалу в тому, що він ідеально рівний.