Як додати мульти в Агент. Як користуватися доповненнями для агента.

Мульти - це анімовані зображення в програмах-месенджерах, які служать для вираження тих чи інших емоцій. Від звичайних смайликів вони відрізняться тим, що в більшості випадків вони мають озвучку і більший розмір.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Завершіть роботу програми mail agent перед установкою нових мультів або смайликів (дані компоненти встановлюються аналогічним чином). Відкрийте у вашому браузері сторінку пошуковика і введіть в нього «Доповнення для mail agent», також ви можете використовувати «Мульти для агента» та інші ключові слова.
2
Зорієнтуйтеся в пропонованому пошукачем виборі і скачайте мульти з одного із сайтів. Найкраще завантажуйте файли з надійних джерел, наприклад, http://files.mail.ru/8ULF10. Це дозволить вам уникнути завантаження файлів, заражених вірусами. Також досить часто зустрічаються Саморозпаковується зі смайлами та іншими доповненнями для програми-месенджера, що вимагають відправку смс на короткий номер для отримання пароля. Ні в якому разі цього не робіть, ніякого пароля ви, природно, не отримаєте.
3
Виконайте перевірку завантажених файлів на віруси. Клацніть двічі по скачаним мульти, після чого вони автоматично встановляться в директорію знаходження основних. Те ж саме робіть і з програмами установки додаткових смайлів в програму mail agent.
4
Запустіть мессенджер, відкрийте вікно введення повідомлень, натисніть на піктограму, що відкриває контейнер з мультами, якщо нові відображуються в меню серед старих, значить, ви все зробили вірно. Якщо ні, спробуйте виконати перезавантаження операційної системи. Після цього запустіть агент.
5
Якщо мульти не з'явились, спробуйте заново запустити файл установки, вказавши директорію знаходження мультів вручну. Так буває в тих випадках, коли спочатку папка установки обрана не та, що за замовчуванням, а за вибором користувача. Те ж саме можна застосувати і до установки смайл-паків для mail agent. Зверніть увагу, що для деяких версій доступно перетягування мультів і смайлів у відкриті відповідні вікна програми.
Корисна порада
Перед установкою доповнень для агента створіть точку відновлення системи.