Як зайти на свій гаманець в Яндексі. Як зробити електронний гаманець.

Компанія «Яндекс» знаменита не тільки своєю пошуковою системою, але й однією з головних електронних валют в Росії - «Яндекс.Деньги». Гаманець у системі «Яндекс.Деньги» може отримати будь-який користувач інтернету, який зареєстрував обліковий запис в одному з сервісів «Яндекс».
Інструкція
1
Піддомен сайту «Яндекс.Денег» розташований за адресою https://money.yandex.ru. Зверніть увагу, що для захищеності з'єднання, сайт використовує протокол шифрування HTTPS (TLS).
2
Якщо у вас ще немає рахунку в системі «Яндекс.Деньги», необхідно його відкрити. Клацніть по зображенню «Відкрити рахунок» і введіть логін і пароль від свого аккаунта на «Яндекс.Пошта», або натисніть «Зареєструватися», якщо звертаєтеся до пошукової системи вперше і ніколи не користувалися її сервісами. У формі реєстрації в першому кроці потрібно ввести ваші справжні прізвище та ім'я, а також бажаний логін для електронної пошти на «Яндекс.Пошта». У другому кроці необхідно придумати пароль і підтвердити його.
3
Після створення облікового запису, поверніться до сторінці відкриття рахунку, і введіть отриманий e-mail і ваш пароль у вікно введення. Перед вами з'явиться сторінка під назвою «Відкрити рахунок в Яндекс.Грошах». На ній заповніть всі необхідні поля: платіжний пароль - не менше 6 знаків (постарайтеся використовувати букви різного регістра, цифри, символи і велику довжину); код відновлення, що складається тільки з цифр (не менше 7); свій номер мобільного телефону для відновлення доступу до гаманця в разі втрати пароля; e-mail; дату народження. Якщо ви не вкажете номер мобільного телефону, відновити гаманець при втраті пароля від облікового запису буде неможливо.
4
Усі дані запишіть або запам'ятайте. Після того як всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку «Відкрити рахунок в Яндекс.Грошах» у нижній частині екрана. Ваш гаманець буде створений протягом кількох секунд.
5
Тепер необхідно зайти в особистий кабінет вашого електронного рахунку на «Яндекс». Для цього зайдіть на головну сторінку пошукової системи http://www.yandex.ru. Зліва ви побачите стовпець, що містить форму авторизації в електронній пошті. Введіть у нього логін і пароль (від аккаунта, а не платіжний) та натисніть кнопку «Увійти». Після цього у верхній смузі з посиланнями на основні сервіси «Яндекс» виберіть посилання «Деньги». Ви потрапите в ваш аккаунт на «Яндекс.Грошах». Зліва вгорі буде відображений ваш рахунок і його номер в 14-ти значний форматі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-UrdbLdpMFw
Зверніть увагу
Створений на базі Chromium, з швидким завантаженням сторінок, "розумної" адресним рядком, віджетами, можливістю перекладу іноземних сайтів. Дистрибутив для ОС Windows XP і вище, а також Mac OS X ...