Як запустити принтер HP.

Оснавная задача користувача, що підключає принтер або МФУ, полягає в забезпеченні найбільш зручної роботи з цим пристроєм. Для цього потрібно врахувати нектороие тонкощі.
Інструкція
1
Вийміть принтер з коробки і встановіть його в зручному для вас місці. Рекомендують не розміщувати принтери занадто далеко. В ідеалі, цей пристрій повинен знаходитися на відстані витягнутої руки, не заважаючи звичайній роботі за ПК. Підключіть принтер до мережі змінного струму.
2
Виконайте з'єднання устаткування з комп'ютером. Сучасні принтери і МФУ підключаються за допомогою кабелю USB. Увімкніть комп'ютер і принтер. Почекайте деякий час, дозволивши операційній системі визначити нове обладнання. Після цього повинен запуститися процес автоматичної установки драйверів.
3
Вставте диск, який входить в комплект аксесуарів принтера, в DVD-привід і запустіть його. Встановіть запропоноване програмне забезпечення і драйвери. Якщо такий диск відсутній, перейдіть на сайт компанії HP за адресою http://www8.hp.com/ru/ru/support-drivers.html.
4
Введіть в потрібне поле найменування моделі вашого принтера і натисніть кнопку «Пошук». Виберіть із запропонованих варіантів програмне забезпечення, відповідне для вашої операційної системи, і скачайте його. Встановіть обрану програму.
5
Якщо вам потрібно забезпечити доступ до принтера іншим користувачам, наприклад власникам комп'ютерів, що входять до складу вашої мережі, то виконайте окремі установки. Відкрийте меню «Зміна параметрів загального доступу», розташоване в центрі управління мережами (Windows 7).
6
Активуйте пункт «Включити загальний доступ до файлів і принтерів». Тепер натисніть кнопку «Пуск» і виберіть меню «Пристрої та принтери». Клікніть правою кнопкою миші по значку потрібного пристрою та виберіть пункт «Властивості принтера». Відкрийте вкладку «Доступ» і дозвольте використання цього обладнання іншими користувачами. Збережіть налаштування і перезавантажте комп'ютер.