Як знайти людину на прізвище в Одесі. чи можна знайти людину на ім'я по батькові не знаючи прізвища.

В Одесі всі все про всіх знають - так вважалося ще зовсім недавно. Однак соціальні та політичні потрясіння зробили свою чорну справу: зараз в місті біля моря «всім глибоко тільки до себе», як сказала б тітка Соня. Однак не впадайте у відчай: якщо одесит хоче, щоб його знайшли, він довго переховуватися не буде.
Інструкція
1
Якщо вам відома не тільки прізвище, але й ім'я-по батькові розшукуваного людини, зверніться до адресного бюро Одеси (вулиця Софіївська, д. 20). Втім, вам зможуть надати цю інформацію тільки за згодою одесита. Складіть заяву, вказавши в ньому відомості і про себе, і передайте його співробітникам адресному служби, які, в свою чергу, після закінчення пошуків зв'яжуться з відділом внутрішніх справ району, де проживає ця людина. Працівники міліції сповістять його про те, що ви його розшукуєте, а там вже він вирішить, показуватися вам на очі чи ні.
2
Придбайте останнє видання телефонного довідника Одеси. Якщо у цієї людини є домашній телефон, то ви зможете дуже скоро з ним побачитися, попередньо зателефонувавши і домовившись про зустріч.
3
Корисна інформація може міститися і на сайтах, що надають послуги з пошуку людей: безкоштовних (poisk.goon.ru) або платних (http://www.poisk.boxmail.biz). Існують і телефонні довідкові інтернет-служби (www.09service.ru або http://newtel.org.ua). А заповнивши поля форми для пошуку на сторінці http://tapix.ru/odessa, ви зможете дізнатися не тільки номер телефону, але і домашня адреса.
4
Зайдіть на сайти соціальних мереж. Введіть в поля пошуку найменування країни («Україна»), міста («ОДЕСА») і прізвище людини, яку ви шукаєте. Якщо він не зареєстрований в жодній з них, спробуйте вивідати у його співгромадян яку-небудь інформацію про нього або створіть тематичну групу, присвячену пошуку цієї людини.
5
Відвідайте такі сайти, як http://community.odessaglobe.com («Глобус Одеси») або http://www.odessitclub.org («Всесвітній клуб одеситів»). Поспілкуйтеся на форумах, створіть нову тему, присвячену пошуку цієї людини або доповніть оголошенням вже наявні. Крім того, «Всесвітній клуб одеситів» має і спеціальним сервісом для пошуку людей на прізвище або номером телефону. Заповніть запропоновану форму, і ви зможете дізнатися навіть номер його ICQ, якщо, звичайно, він у нього є.
6
Зареєструйтеся на порталі «Світ золотих сторінок. Вся Одеса »(http://mercury.odessa.ua) і розмістіть оголошення в рубриці« Послуги »в категорії« Шукаю ». І, звичайно, ви можете розмістити оголошення про пошук людини і «дідівським способом» - в паперових ЗМІ (газетах, журналах).