Як пофарбувати авто з балончика. Фарбування автомобіля балончиком відео.

Пофарбувати автомобіль можна самостійно. Правда, якщо справа стосується невеликого косметичного ремонту. І робити це краще всього з балончика. А щоб результат вас порадував, потрібно дотримуватися всіх правил фарбування машини.
Вам знадобиться
  • -баллончік з фарбою;
  • -Захисна плівка;
  • -лак
Інструкція
1
Спочатку знайдіть приміщення. Воно повинно бути просторим, що не вентильованим (тобто має бути відсутність будь-якого вітру), також там не повинно бути пилу.
2
Проведіть підготовку поверхні до фарбування. Зашкурити і заґрунтуйте ремонтується ділянку, знежирте його. Потім обклейте інші частини і деталі спеціальною захисною плівкою або папером. Потрібно це, щоб фарба не потрапила на НЕ ремонтовані частини.
3
Крім цього підберіть фарбу в колір. Зробити це можна за допомогою комп'ютерного підбору. Якщо ж ви не впевнені у своєму виборі, проконсультуйтеся з продавцями-консультантами автомобільного магазина.
4
Далі починайте фарбування автомобіля. Потрясіть балончик з фарбою хвилини 2-3. Це допоможе їй правильно перемішатися. Потім зробіть контрольний пофарбував якої-небудь залізної деталі. Потрібна така процедура для того, щоб зрозуміти з якою силою розпорошувати фарбу і якої товщини шар виходить.
5
Фарбу розпилюйте з відстані, рівного 30 см. Потрібно покривати поверхню тонкими шарами фарби. Як тільки завдасте один з них, дайте просохнути хвилин 10-15. Потім знову наносите фарбу. Зробіть три шари.
6
Після того як ви завершите фарбування та дасте останньому шару підсохнути, покрийте ремонтовану деталь безбарвним лаком-закріплювачем. Висохне він через 30 хвилин. Тепер процедуру ремонту можна вважати закінченою.
Зверніть увагу
Фарбу розпилюйте без особливого завзяття, інакше ризикуєте отримати розлучення і патьоки. Щоб правильно оцінювати отриманий результат, давайте фарбі трохи просохнути перед нанесенням наступного шару.
На жаль, від відколів і подряпин не застрахована жодна машина, але зробити непомітними ці ушкодження може практично кожен автовласник. Можна пофарбувати машину з балончика і тим самим самостійно вирішити проблему подряпин, що псують зовнішній вигляд вашого автомобіля.
Вам знадобиться
  • - балончик з фарбою потрібного кольору;
  • - базова емаль;
  • - безбарвний лак;
  • - газети або плівка;
  • - гумові рукавички.
Інструкція
1
Для початку визначте тип пошкодження, так як якщо воно дійшло до металу або грунтовки, будуть потрібні крім фарби додаткові матеріали, такі як грунтовка, шпаклівка, обезжириватель і наждачний папір. Якщо подряпини і тріщини нікчемного розміру, то усунути їх можна добре відполіровану поверхню. Врахуйте, що балончик з фарбою призначається тільки для фарбування тріщин, сколів і подряпин.
2
У разі коли подряпина дуже глибока, що досягла металу, необхідно якомога швидше провести її закладення і фарбування. Якщо цього вчасно не зробити, то метал почне окислюватися, а потім іржавіти. Щоб цього не сталося, вимийте і висушіть поверхню подряпини, а потім обробіть її знежирювачем. Місце навколо ремонтної дільниці закрийте газетами або тонкою плівкою, щоб випадково його не забруднити. Всі роботи проводите в рукавичках.
3
Далі заґрунтуйте подряпину або скол спеціальної автомобільної ґрунтовкою, яка також продається в балончика х, як і фарба. Поверх грунтовки нанесіть шар шпаклівки, остаточно вирівнюючи вм'ятину або подряпину. Надлишки шпаклівки, після її остаточного висихання (20 хвилин), зніміть наждачним папером, призначеної для сухої обробки. Після цього місце ремонту добре знежирте і витріть насухо чистою серветкою.
4
Підготувавши місце ремонту, приступайте безпосередньо до фарбування. Для початку нанесіть базову емаль, а потім фарбу з аерозольного балончика. Фарбу наносите в 2-3 шари, даючи кожному шару просохнути 10-15 хвилин. Поверх добре висохлого останнього шару фарби нанесіть безбарвний лак, також укладений в балончик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JDPm7Nsc6sI
Зверніть увагу
Будьте обережні, виробляючи фарбування, так як автомобільна емаль володіє сильною токсичністю
Корисна порада
Для того щоб пофарбована поверхня якомога менше впадала в очі, наносите наступний шар фарби так, щоб він злегка заходив а кордони попереднього шару.