Як перевірити ай пі.

IP-адреса присвоюється кожному комп'ютеру, зареєстрованому в мережі інтернет. Знаючи його, можна приблизно вирахувати місце знаходження людини. Також є деякі сервіси, що вимагають від вас знання вашого IP-адреси.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно дізнатися свій поточний IP-адресу, відкрийте ваш браузер, введіть в адресний рядок адресу http://internet.yandex.ru/і натисніть Enter. Після цього у вас з'явиться веб-сторінка з інформацією про IP-адресу і зразковому місці вашого знаходження. Також переглянути дану інформацію ви можете у властивостях поточного з'єднання. Там же ви можете переглянути та присвоєне вам доменне ім'я.
2
Дізнатися IP співрозмовника можна за допомогою програми qip - для цього отримаєте від нього будь-який файл в даному месенджері. При запиті дозволу на отримання даних від користувача система автоматично відкриє для вас його IP-адресу. Надалі ви можете вбити його в пошуковий рядок і приблизно вирахувати місце розташування співрозмовника.
3
Зверніть увагу, що почастішали випадки шахрайства, пов'язані з послугами визначення IP-адреси того чи іншого користувача інтернету. Ні в якому разі не користуйтеся даними послугами - більшість з них пропонує відправку смс на короткий номер для оплати пошуку інформації сайтом, так і не надавши вам надалі ніяких результатів.
4
Дізнатися IP в мережевій грі Counter-Strike ви можете тільки в тому випадку, якщо є адміністратором сервера. Для цього скористайтеся спеціальною вбудованою консоллю. Також є спеціальні чит-коди, які виводить на ваш екран всю доступну інформацію про користувача.
5
Для перегляду адрес всіх гравців введіть в консоль код amx_ips, для перегляду IP забаненних учасників введіть amx_ipl. Але такий спосіб доступний тільки при використанні спеціального плагіна, який називається iptools. Ви можете знайти його на форумах в обговореннях даної гри. Перед установкою не забудьте перевірити файл на наявність шкідливого коду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Z8iq1eXrhE
Корисна порада
Чи не повідомляйте свій IP-адресу стороннім людям.