Як знизити рівень гемоглобіну в крові.

Практично кожна людина знайомий з таким медичним терміном, як «анемія», тобто, недостатній рівень гемоглобіну в крові. Однак мало хто знає, що занадто високі показники гемоглобіну (вище 150) можуть свідчити про серйозні проблеми зі здоров'ям: онкології, серцевих недугах, кишкової непрохідності, еритроцитозі і ін. При виникненні даної проблеми слід не зволікати з походом до лікаря, але перед цим можна спробувати знизити гемоглобін самостійно.
Інструкція
1
Почніть з корекції харчування. Скоротіть вживання продуктів, які у великій кількості містять тваринний білок. Це печінка, червоне м'ясо, субпродукти. Тваринні жири, особливо вершкове масло, також потрібно виключити з раціону в цей період. Відварюйте продукти, щоб при варінні з них йшло більше жиру. Недолік білків заповните білим м'ясом птиці, гречкою, сиром і бобовими, включаючи сою.
2
Їжте більше морепродуктів і риби, в яких чимало жирних поліненасичених кислот, які сприяють розрідженню крові і зменшують ризик тромбоутворення.
3
Під наглядом лікаря і за його рекомендаціями пройдіть курс антиагрегантов (препаратів, що нормалізують згортання крові). Це може бути аспірин, курантил, Кардіомагніл, але тільки доктор повинен призначати відповідний саме вам препарат.
4
Під час лікування або після нього почніть пити муміє за наступною схемою: одна таблетка муміє (0,2 г) розчиняється в чарці води (холодної!) І випивається на ніч. Перший курс - 10 днів, після чого робите паузу в п'ять днів - і знову п'єте 10 днів. В цей час заборонені алкоголь, заспокійливі і снодійні таблетки.
5
Як можна частіше практикуйте водні процедури: відвідування басейну, купання, обливання. Займіться сміхотерапією - менше дратує і більше смійтеся. Вода і сміх корисні не тільки для тонусу, а й для кісткового мозку, відповідального за вироблення гемоглобіну.
6
Гарного ефекту можна домогтися, використовуючи гірудотерапію. Одночасно ставляться не менше двадцяти п'явок, але процедура ця проводиться тільки під наглядом лікаря.
7
Виключіть по можливості або суттєво знизьте вживання наступних вітамінів: В12, В2, В6, С, а також фолієвої кислоти. Рідина в цей період ви повинні вживати у великій кількості більше трьох літрів на день.