Як усунути вібрацію пральної машини. усунення вібрації на пральній машині.

Вібрація пральної машини може бути викликана різними причинами, але найчастіше виникає в результаті неправильного встановлення при монтажі після покупки. Щоб причину усунути, слід провести ряд заходів, що усувають вібрацію.
Вам знадобиться
  • - рівень;
  • - схил;
  • - діагностика причини (якщо вібрація викликана несправністю).
Інструкція
1
Щоб машина-автомат максимально тихо працювала і мінімально вібрувала при сильних оборотах віджиму, проведіть правильну установку. Машина повинна бути встановлена на ідеально рівною і жорсткій поверхні. Найоптимальнішим варіантом є бетонна стяжка. При заливці бетонної стяжки перевірте поверхню за рівнем в кількох проекціях.
2
Встановіть машинку після того, як стяжка повністю просохне. Для цього буде потрібно 5-7 днів. Остаточно бетон застигає через один місяць, але пральна машина не є настільки важким предметом, щоб перед установкою чекати, коли повністю набере фортеця бетон. Тому одного тижня буде цілком достатньо.
3
Встановіть машину, вирівняйте за рівнем і схилу. Вирівнювання проводите, мінімально відкручуючи ніжки. Зафіксуйте ніжки контргайками. Такий спосіб установки дозволяє звести вібрацію при віджиманні до мінімуму.
4
З часом вібрація може з'явитися з інших причин. Якщо рівень показує, що машинка виставлена рівно, а вібрація все-таки є, значить, зносилися кулькові підшипники, відповідальні за обертання барабана або вийшов з ладу сальник, що перешкоджає попаданню бруду в підшипники. Щоб усунути цю причину вам буде потрібно провести ремонт машини, звернувшись в майстерню або повністю її розібрати, відкрутити стінки, зняти ремінь, барабан і змінити зношені частини самостійно.
5
Якщо ви вчасно не усунете причину поломки, то вільний хід барабана буде настільки сильний, що при віджиманні ваша машинка може «упригать» на середину ванної кімнати або кухні, залежно від того, де вона у вас встановлена.
6
Ще одна причина вібрації - це нерівне розкладання білизни при віджиманні. Щоб усунути вібрацію, вимкніть машину, витягніть кому білизни і складіть всі рівно. Наступного разу періть дрібні речі в сітці. При пранні постільної білизни зашивайте прорізи або складайте білизна так, що максимально запобігти скручування, коли всі речі просто потрапляють в підодіяльник або в наволочку.