Як підібрати одяг чоловікові. Як підібрати чоловікові одяг.

Ще з дитинства майбутнім чоловікам, а тоді ще хлопчикам, було властиво потрапляти в проблемні ситуації з приводу вибору одягу. Найчастіше вони ходили з батьками, а вже ті вибирали синові одяг на свій смак. Але незабаром з хлопчика виріс чоловік, а проблема з вибором модного одягу так і залишилася.
Інструкція
1
Штани на чоловікові повинні сидіти на талії і не бути тісними. Якщо ви бачите, що вони на вас бовтаються, то ні в якому разі їх не носите без пояса. Найголовніше це підібрати правильну довжину брюк, щоб вони закінчувалися на середині вашого каблука.Также вам необхідно поцікавитися у продавця вашим розміром талії, щоб надалі вибирати брюки з цього розміру. У випадках, якщо у чоловіка нестандартна фігура, то можна оформити індивідуальне замовлення або просто підігнати їх у кравця.
2
Наступний вид гардероба, який необхідно правильно вибирати це сорочки. По-перше, сорочка повинна просто ідеально сидіти на вашій фігурі. Манжети рукавів повинні трохи закривати зап'ясті, а комірець щільно прикривати шию, але не здавлювати її. Рукава у сорочки вибирайте так, щоб вони йшли, рівно по лінії плечей. Сорочку підібрати набагато легше, бо можна не дивитися на довжину, оскільки, швидше за все сорочка буде заправлятися в брюки. Але якщо вже сорочка дуже довга, то завжди є можливість просто відрізати зайву довжину, а потім підшити краю.
3
Підібрати одяг чоловікові насправді досить просто. Але особливі питання виникають при виборі костюма. Тут найголовніше - завжди пам'ятати про розміри плечей у костюма. Для того щоб перевірити зручно вам буде в костюмі чи ні, просто зігніть лікті. Якщо рукав опуститься нижче зап'ястя, а в плечах ви випробуєте сильне напруження, то, швидше за все при будь-якому різкому русі рук, піджак у вас відразу порветься. Це відбувається від того, що плечі нового костюма просто неможливо підігнати під людину, якщо тільки не шити костюм на замовлення.
Корисна порада
Найголовніше при виборі одягу пам'ятайте, що зручність в одязі набагато важливіше, ніж будь-який модний дизайн.
Чоловіки - другі половинки жінок. Відповідно виглядати повинні вони належним чином. Але як підібрати чоловічу одяг , щоб у ній було і комфортно і щоб виглядала відмінно?
Інструкція
1
Виберіть чоловічий костюм. Зверніть увагу, що тканина костюма повинна складатися на 60% з натуральних компонентів. Якщо натуральності буде більше, велика ймовірність того, що такий костюм буде виглядати постійно м'ятим. Якщо ж буде більше синтетики, тіло буде задихатися. Також синтетичні матеріали дуже добре вбирають і довго зберігають запах поту. Якщо немає можливості придбати костюм, купите окремо «верх» і «низ» комплекту. Пам'ятайте, що вони повинні гармоніювати один з одним. Якщо одна з деталей в смужку, другу виберіть однотонну.
2
Підберіть чоловічий піджак. Зверніть увагу на те, що він повинен обов'язково мати підкладку. Саме підкладка зберігає форму. Якщо при примірці піджак зморщується, то перевірте, чи добре підкладка пришита. Тільки швейна машинка зможе виручити в цій ситуації. Сам піджака не вирівняється. Рукава піджака повинні доходити максимум до середини долоні при положенні стоячи, коли руки опущені вниз уздовж тулуба. Ідеальний варіант, коли довжина рукавів доходить до кісточки, розташованої на кисті руки. Коротким рукав вважається тоді, коли видно зап'ясті. Огляньте одяг дуже уважно. Ні в якому разі не повинно бути відірваних гудзиків або стирчать ниток.
3
При виборі брюк в першу чергу дивіться на їх довжину. Коли чоловік сидить, простежте, щоб краї брюк відкривали щиколотку чуть-чуть. Голою ноги не повинно бути видно. Якщо людина стоїть, то довжина брюк спереду повинна трохи закривати частину взуття, де розташовані шнурки, а ззаду довжина повинна доходити до середини каблука.
4
Виберіть чоловічу сорочку. Вона повинна бути зшита з натуральних матеріалів. Допускається лише невеликий відсоток синтетики. Зверніть увагу на поєднання піджака і сорочки. Неприпустимо, щоб піджак був в смужку, а сорочка «в квіточку». Довжина рукавів сорочки і піджака повинні бути підібрані таким чином, щоб весь манжет не стирчали з піджака. Якщо стирчить, візьміть сорочку з більш коротким рукавом або піджак з довшим.