Як налаштувати температуру в біос. де налаштувати в биосе температуру процесора.

Для налаштування параметрів роботи комп'ютера багато хто використовує спеціальні програми. Далеко не кожен знає про те, що більшість основних налаштувань можна виконати через меню BIOS.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і утримуйте клавішу Delete (F2, F8). Через деякий час відкриється меню BIOS материнської плати. Для зміни температури більшості пристроїв можна змінити параметри роботи вентиляторів. Натисніть клавіші F1 і Ctrl, перейдіть в меню Advanced Setup або Advanced Configurations.
2
Знайдіть пункт, який відповідає за параметри охолодження системи. По-перше, активуйте параметр Always On, навпроти пункту Fan Mode. Ця функція запобігає відключення вентиляторів. Знайдіть пункт Fan Speed і встановіть необхідні значення навпроти кожного кулера. Врахуйте, що у вашій версії материнської плати може бути відсутнім дана функція.
3
Натисніть клавішу F10 і підтвердіть перезавантаження комп'ютера із збереженням параметрів роботи кулерів. Якщо після виконаних процедур температура певних пристроїв все ще перевищує норму, то спробуйте знизити їх продуктивність. Зазвичай це стосується центрального процесора. Дана операція призведе до зниження швидкості роботи ПК, тому до даного способу вдаються тільки в крайніх випадках.
4
Встановіть програму Speed Fan і спробуйте з її допомогою змінити параметри роботи вентиляторів. Активуйте пункт «Авторегулировка». Це дозволить утиліті автоматично збільшувати швидкість обертання лопатей потрібних кольорів для підвищення ступеня охолодження пристроїв.
5
Якщо ж жоден з вищеперелічених методів не виявився ефективним, то замініть потрібний вентилятор. Виберіть пристрій, що володіє більшою потужністю. Пам'ятайте про те, що розмір кулера теж має значення. Краще вибирати пристрої, що дозволяють налаштовувати їх програмним методом. Підключіть вибраний вентилятор до потрібного пристрою, увімкніть комп'ютер і відкрийте меню BIOS. Налаштуйте параметри роботи нового кулера.