Як отримати доступ до комп'ютера в локальній мережі.

У багатьох випадках локальні мережі створюються для швидкого обміну інформацією між пристроями, що входять до їх складу. Сучасні операційні системи та додаткові програми досить ретельно захищають ПК від зовнішніх загроз.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, до якого потрібно отримати доступ. Після завершення завантаження операційної системи вимкніть фаєрволл, якщо ви використовуєте дану утиліту. Деякі сучасні антивірусні програми володіють вбудованою функцією обмеження підключень. Вимкніть внутрішній фаєрволл антивіруса.
2
Знайдіть і вимкніть брандмауер Windows. Відкрийте меню «Адміністрування», і виберіть пункт «Служби». Знайдіть серед інших запущених процесів утиліту «Брандмауер Windows». Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відключення». Якщо вам потрібно зберегти даний стан брандмауера то перейдіть в властивості цієї служби.
3
Знайдіть поле «Тип запуску» і виберіть пункт «Відключено». Тепер дана служба буде запущена тільки після зміни її налаштувань. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть в меню «Змінити додаткові параметри спільного доступу".
4
Вкажіть той профіль, який є активним в даний момент. Встановіть галочку напроти пункту «Включити мережеве виявлення». Це обов'язкова умова доступності комп'ютера. Виберіть параметри роботи даного ПК в мережі. Активуйте або відключіть можливість використання принтера, підключеного до цього комп'ютера, іншими користувачами.
5
Виберіть параметр роботи з загальнодоступними папками. Для захисту комп'ютера від зовнішніх загроз рекомендують включати функцію «Загальний доступ з парольного захистом». Її активація дозволить запобігти небажаним підключення до вашого ПК. Якщо ви хочете створити власну гостьову запис, за допомогою якої люди будуть підключатися до вашого ПК, то виберіть пункт «Використовувати облікові записи користувачів і паролі».
6
Збережіть параметри захисту вашого комп'ютера. Обов'язково періодично перевіряйте активні сесії, щоб зупинити спробу небажаного підключення до нього.