Як зробити троянду з різних матеріалів.

  •  Створити оригінальна прикраса - просто. Тих матеріалів, які вже є у Вашому будинку буде достатньо для того, щоб влаштувати справжній розарій з найбільш незвичайних і елегантних кольорів.
  •  Інструкція: Для того щоб правильно зробити троянду з тканини, паперу, шкіри, пластика, тасьми або стрічки, Вам не потрібно довго ламати голову. Створення штучних квітів для прикраси кімнати, одягу або зачіски, це просте і захоплююче заняття. Зберіть ті речі, які Ви планували викинути. Це можуть бути старі сумки зі шкіри або шкірозамінника, що зносилися речі і навіть взуття. Особливого настрою додадуть паєтки, намистинки від давно розгублених бус, блискітки і тасьми. Практично все можна пристосувати для цього виду рукоділля.
  •  Виготовлення троянд з бумагі.Сделать троянду з паперу не складно. А головне немає єдиного принципу або технології на цей рахунок. Ви можете імпровізувати, як Вам завгодно. Можна згорнути папір вдвічі, але не робити згин жорстким. Об'ємну смугу загорніть в квітка, закріпіть тасьмою або тонким дротом. Потім можна фарбувати пелюстки блискітками, попередньо змастивши їх клеєм. Багато залежить від фактури паперу, знайдете щось цікаве і квіти виходити незвичайні.
  •  Виготовлення троянд зі шкіри, пластикових основ і кожзаменітеля.Етот принцип передбачає використання властивостей матеріалу. Виріжте з шкіри шматочки овальної форми. Потім нагрійте сковорідку або деко і викладіть заготовки на гарячу поверхню. Через деякий час шкіра почне згортатися до країв. Отримана форма дуже зручна для формування квітки. Шкіряні пелюстки варто склеїти і зшити - так Ви зможете отримати дивовижні прикраси для капелюха або пальто.
  •  Виготовлення троянд з тканини. Споруджувати троянду з тканини настільки ж захоплююче заняття. Щоб зробити троянду оригінальною і правильною, потрібно вирізати заготовки. Це можуть бути такі ж заготовки, як і для роботи з шкірою, або довгі джгути. Джгути будуть ефектно виглядати, якщо їх згорнути, скріпити між собою і прикрасити паєтками та бісером. Якщо ж Ви вирішите працювати з окремими пелюстками, то рекомендується ретельно накрохмалити тканину, після цього вона буде легко приймати необхідну форму.
  •  Ви також можете зробити пологи із солоного тіста, воску, дроту та інших матеріалів. Головне це трохи фантазії та ентузіазму. Краса криється під Вашими долонями, підніміть їх і знайдіть її.