Як пов'язати спицями кардиган. Зв'язати кардиган спицями.

Кардиган - це тип светри з довгими рукавами, який має спереду або застібку-блискавку, або гудзики. Він давно класифікується як класичний одяг. Якщо ви вирішили пов'язати спицями кардиган, значить, скоро ваш гардероб поповнить не тільки оригінальна, але ще й модна річ.
Вам знадобиться
  • Щоб зв'язати однотонний, універсальний кардиган, підготуйте 6 клубків пряжі, кожен по 100 г, спиці №6, для лицьової гладі, і №5.
Інструкція
1
Почніть в'язати зі спинки. Для цього наберіть 75 петлею, і пров'яжіть 7 рядків лицьовій гладдю. 8 ряд зв'яжіть гумкою 1/1. Провязивая 13 ряд, рівномірно, з обох сторін закрийте шість разів по одній петлі. Готуючи пройму, на залишилися петлях закрийте спочатку по 3 петлі, потім по 2 і потім по одній. Пров'яжіть прямо ще 14 рядків, перевірте, у вас повинна залишитися 51 петля, і акуратно відкладіть деталь в сторону.
2
Приступаємо до в'язання переду. Наберіть 35 петель, і далі в'яжіть так само, як в'язали спинку. Перевірте, у вас повинно залишитися 23 петлі і відкладіть. Щоб правильно пов'язати спицями кардиган, уважно стежте за кількістю петель.
3
Наступна деталь - рукав. Наберіть 60 петель, восьмий ряд зв'яжіть гумкою 1/1. Починаючи з 9 ряду, в'яжіть гладдю, поступово зменшуючи петлі. Коли у вас залишиться тільки 46 петель, закрийте (для пройми) по 3 петлі, по 2 і по одній. Потім порахуйте, у вас повинно залишитися 30 петель, і пров'яжіть прямо ще 10 рядків. Зв'яжіть ще одну таку ж деталь.
4
Тепер почніть в'язати комір. Для цього зберіть всі наявні петлі підготовлених деталей на спиці (їх повинно вийти 159), і почніть в'язати гумку 1/1. У 13 ряду рівномірно скоротіть кількість петель до 80. Потім пров'яжіть 12 рядків прямо, і знову зменшіть кількість петель до 59. Тепер 8 рядків гладдю, а дев'ятий гумкою 1/1. Тепер знову 8 рядків лицьовій гладдю, закрийте петлі, обов'язково відігніть їх і підшийте.
5
Сшейте між собою шви з боків спини, рукавів і переду. Відрізки лицьовій гладі по краю кардигана відігніть матерію і підшийте.
6
Наберіть 82 петлі і зв'яжіть 8 рядків гладдю. 9 ряд - виворітними петлями, потім 8 - гладдю. Підшийте, на правій планці зробіть просвіти для застібок.