Як відправити гроші в Америку.

Переказ грошей за кордон в даний час є досить актуальним питанням для росіян. Способів здійснення грошових переказів розроблено безліч, проте кожен з них має свої особливості.
Інструкція
1
Скористайтеся платіжними системами, наприклад, міжнародної Western Union. Для здійснення переказу пред'явіть паспорт у відділенні Western Union, заповніть бланк переказу і передайте гроші оператору. Протягом 15 хвилин вони будуть доступні одержувачу навіть з іншої країни. Для отримання переказу він також повинен заповнити бланк, при необхідності пред'явити паспорт і повідомити код переказу. Комісія системи становить кілька відсотків від суми переказу. Ніж сума менше, тим вище відсоток.
2
Крім того, ви можете звернутися в банк, який працює з MoneyGram. Процедура переведення та отримання грошових коштів практично аналогічна Western Union. Слід зазначити, що комісія даної системи трохи нижче, ніж у Western Union.
3
Перекажіть гроші на електронний рахунок одержувача по інтернету. Приміром, дуже зручна система iKobo. Для використання системи просто зареєструйтеся на офіційному сайті та за допомогою інструкції здійсните грошовий переказ з прикріпленою банківської карти. Одержувач, якщо він вперше отримує переказ у системі, виходить анонімну пластикову картку, яку згодом він зможе використовувати при отриманні грошей в одному з банкоматів VISA PLUS. При цьому стягується комісія системи iKobo.
4
Скористайтеся послугами WebMoney, E-port, Яндекс-гроші, Рапіда та ін. Звідти інтернет-гаманець у вибраній системі, через термінал оплати внесіть необхідну суму на рахунок. Для відправки коштів вам потрібно дізнатися номер аналогічного гаманця одержувача, а потім ввести його у відповідне поле (як правило, "Одержувач"). Такі платежі ви можете захистити кодом протекції (чотирьох-шестизначне число, яке потрібно буде, наприклад, за допомогою СМС повідомити одержувачу)
5
У США ж, наприклад, існують такі платіжні системи як PayPal, NetTeller, e-Gold та ін. З російських платіжних систем в них можна перевести грошові кошти за допомогою обмінних пунктів електронних валют (FXSPEED, ROBOXchange та ін. ). Для цього необхідно мати електронні рахунки в даних системах і відправнику, і одержувачу.