Як вибрати одяг для фітнесу.

Для занять фітнесом потрібно спортивна форма. Звичайно, перш за все, вона повинна подобатися і забезпечувати комфорт на тренуваннях. Але існують і спеціальні вимоги, що пред'являються до одягу для фітнесу.
Інструкція
1
Вибирайте одяг для фітнесу, максимально орієнтуючись на комфорт і надійність. Вона не повинна сковувати навіть найскладніших рухів. До того ж ваша спортивна форма зобов'язана пропускати повітря, дозволяючи шкірі дихати, не перешкоджаючи випаровуванню вологи. Матеріал костюма для тренувань повинен витримувати часті прання. Для занять добре підходять і короткі шорти, і бриджі, і брюки, а також різні короткі майки і топи яскравих насичених кольорів. Якщо ж ви поки відчуваєте деякий сором з приводу великого розміру, то все одно придбайте спортивні штани і обтягуючий майку з рекомендованих матеріалів.
2
При покупці костюма враховуйте, що 100% -ві бавовняні, лляні і віскозні предмети одягу сильно промокають від поту, мнуться, довго сохнуть і втрачають свою форму. Тому виробники одягу для фітнесу пропонують моделі, що складаються з волокон, сировиною для яких служать нафтопродукти. Вони бувають або з додаванням рослинних волокон, або без них.
3
Зверніть увагу на склад тканини. Зазвичай на етикетках різні виробники вказують один і той же матеріал - тактель, міряв, поліамід. Такі його якості як еластичність, легкість і міцність успішно використовуються для шиття і нижньої білизни, та спортивної форми. На заняттях фітнесом одяг з цього матеріалу не липне до тіла, дозволяє йому дихати і випаровує вологу. А ви в цей час не відволікаєтеся і зосереджуєтесь тільки на тренуванні.
4
Зупиніть свій вибір на спортивному одязі з додаванням еластану або поліуретану. Це еластичне і тонке волокно покращує властивості натуральних тканин. Костюм для фітнесу з такої матерії стійкий до морської води, сонячних променів, а також добре зберігає свою первинну форму і «готовий» до частих прання.
5
Купивши одяг з тканини Сапплекс, ви отримаєте м'який і міцний спортивний комплект. Поряд з нейлоном, ця тканина часто використовується для виготовлення спортивного одягу. Вона володіє всіма необхідними властивостями для тренувань будь-якої інтенсивності.
6
Звертайте увагу на шви виробу. Вони повинні бути плоскими, без нерівностей навпомацки. На топах і майках часто посилюється область грудей для можливості носити їх без нижньої білизни.
7
Особливу увагу приділіть фасоном вашого спортивного вбрання. Вибирайте обтягуючий відкритий одяг, що набагато переважно вільних балахонів. Вона не сковує рухів. Якщо розмір підібраний правильно, то ви не будете її відчувати. У тренажерних залах відкритий одяг попросту необхідна, тому дозволяє стежити за роботою м'язів і контролювати хід тренування.