Як нанести напис на фото. на велику к під фоток нанести одну напис.

Вибір професіоналів завжди схиляється до того продукту, який найбільш зручний для частого використання. Більшість з них для створення красивих написів на зображеннях використовують редактор піксельної графіки Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор, двічі клацнувши його іконку на робочому столі. Для відкриття файлу натисніть сполучення клавіш Ctrl + O або подвійне клацання по порожній робочої поверхні. У вікні, виберіть файл і натисніть клавішу Enter.
2
Щоб додати будь-який текст, скористайтеся однойменною інструментом або натисніть клавішу з латинською літерою T. Для вибору кольору створюваної написи натисніть на колірне поле у верхній панелі редактора або натисніть клавішу D.
3
Перейдіть на інструмент "Переміщення" - один з найбільш використовуваних. Натисніть верхнє меню «Вікно» і виберіть пункт «Символ». У списку, виберіть будь-який шрифт, а також будь-який розмір букв тексту. Вибрати шрифт можна звичайним натисканням, розмір вибраного шрифту можна змінити в будь-який момент.
4
Для краси створюваного комбінованого зображення можна додати ще одну або декілька написів. Щоб додати кожній з існуючих написів ефекти, перейдіть до панелі шарів і натисніть кнопку з латинською літерою F. У контекстному меню ви можете вибрати велику кількість ефектів.
5
Завершенням редагування написи може стати зміна типу тексту і його атрибутів (похилий, підкреслений або жирний). Потім візьміть інструмент "Переміщення" і визначте точне місце для вашої написи.
6
Перед збереженням файлу на жорсткому диску визначитеся, в якому форматі ви бажаєте його зберігати. Для подальшого редагування рекомендується використовувати рідну формат для програми Photoshop - PSD. Викликати вікно збереження можна натисканням сполучення клавіш Ctrl + S (пункт меню «Зберегти») або Ctrl + Shift + S (пункт меню "Зберегти як").
7
У вікні, введіть нову назву файлу і натисніть кнопку «Зберегти». Для збереження в інших форматах необхідно в рядку «Тип файлу» вибрати, наприклад, jpeg і натиснути кнопку Enter.