Як визначити норкову шубу. Як правильно вибрати норкову шубу.

Хутро вважається не тільки предметом розкоші, а й відмінним захистом від зимової холоднечі. Вкрай популярний сьогодні хутро норки. Якісна і добре підібрана шуба буде служити своїй господарці вірою і правдою далеко не один зимовий сезон. Є ряд критеріїв, на який слід звернути увагу при покупці хутряної шуби, щоб не потрапити в халепу.
Вам знадобиться
  • товста швейна голка
Інструкція
1
При покупці норковій шуби насамперед варто звернути увагу на її зовнішній вигляд. Ворс повинен блищати і переливатися на світлі. Вологою рукою проведіть по хутру: на долоні не повинно залишитися жодної ворсинки. Це свідчить про хорошу якість хутряного вироби.
2
Увіткніть товсту швейну голку в мездру під коміром і потягніть голку в сторони. Якщо шуба хорошої якості, то голка залишиться на місці, якщо ні, то вона буде коливатися в різні боки.
3
Невеликий відрізок хутра стисніть в кулак приблизно на 10 секунд. Потім струсіть те місце, де був зроблений затиск, хутро повинен повернутися в початковий стан.
4
Ретельно огляньте шубу. На хутрі не повинно бути «струмків». Це дрібні смужки в ворсі. Пластини шуби повинні бути зшиті, не склеєні. Пластини повинні бути абсолютно ідентичними. Перевірте стан міздрі. Якщо вони світлі і м'яка, сміливо купуйте цю шубу. Якщо ж міздря має темний колір, це говорить про те, що товар достатньо старий, і купувати таку шубу не варто. Пам'ятайте, що шуба якісна шуба повинна приємно пахнути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PeiHwJlAFgs
Зверніть увагу
Не потрібно відпорювати поділ, щоб подивитися шкурку.
Корисна порада
Норка носитися протягом 10 сезонів.
При покупці дорогих виробів краще не поспішати і уважно підійти до вибору товару. Особливо це стосується хутряних шуб з норки . Якісний виріб прослужить вам не один рік і буде радувати зовнішнім виглядом. Але як його вибрати? Все дуже просто, достатньо лише звернути увагу на деякі особливості.
Інструкція
1
Походіть по декількох магазинах, щоб визначитися не лише з ціною, але і з бажаним фасоном вироби. Під час шопінгу уважно придивіться до якості шубки. Не можна визначити без порівняння, хороший хутро або поганий.
2
Проведіть долонею проти зростання хутра. По-перше, він повинен бути однорідним, а по-друге, волосинки не повинні випадати. Якщо вас мучать сумніви, потягніть невеликий пучок шерсті. Якщо в руці лишився хоч один волосок, то від покупки краще відмовитися. Швидше за все, виріб зшитий з неякісного хутра, який пролежав кілька років.
3
Визначте стійкість фарбування за допомогою білого хусточки. Потріть їм хутро і подивіться, чи не убрався він. При правильній обробці вироби колір не повинен залишатися на речах. Якщо це сталося, можливо, що шуба була проведена в підпільних умовах і не факт, що вона виготовлена саме з хутра норки .
4
Зігніть шкурку. Вона повинна бути еластичною і м'якою. Поділ не повинен бути пришитий до матеріалу. Якщо вас мучать будь-які сумніви з приводу товщини шкурки, то краще не купуйте дорогу річ. Іноді виробники занадто розтягують її, щоб скоротити витрати сировини, але шуба від цього носиться значно менше.
5
Подивіться на хутро під яскравим світлом - це убезпечить вас від придбання підробки і неякісного вироби. Він повинен блищати. Також зверніть увагу на довжину волосинок. У норки не буває підшерстя, її хутро однієї довжини і не куйовдиться в різні боки.
6
Попросіть у продавця пред'явити всі сертифікати на продукцію. Звичайно, вони можуть бути і фальшивими, але це буде відразу помітно по поведінці людини: він почне явно нервувати або зовсім відмовиться показати папери.
7
Купуйте норкову шубу тільки у великому салоні, який користується високою відвідуваністю. Не варто робити покупку на базарі. А якщо у вас є можливість проконсультуватися з фахівцем з бурдюки, який не зацікавлений у продажу, - не упускайте її. Так ви будете впевнені в якості шуби.