Як включити активний режим.

Активним режимом прийнято іменувати пряме з'єднання або використання брандмауера з ручним перенаправленням портів. Виконання операції включення активного режиму здійснюється стандартними засобами операційної системи Windows і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Запустіть встановлений браузер і здійсните вхід у веб-інтерфейс модема. Для цього введіть значення 192.168.1.1 в полі адресного рядка браузера (для модему D-Link).
2
Застосуйте прапорець на полі Enable UPnP і натисніть кнопку Apply для ініціації процедури включення активного режиму.
3
Скористайтеся опцією Save and Reboot для застосування обраних змін і натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows.
4
Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте вузол «Мережеве оточення».
5
Оберіть команду «Відображати значки для мережевих UPnP-пристроїв" в розділі «Мережеві завдання» і визначте використовуваний модем в групі «Локальна мережа».
6
Перейдіть в меню «Налаштування» програми StrongDC ++ і вкажіть пункт «Настройки з'єднання».
7
Застосуйте прапорець на полі «Фаєрвол з UPnP» і перезапустіть додаток для застосування обраних змін.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання процедури необхідних параметрів служби UPnP.
9
Розкрийте вузол «Адміністрування» подвійним кліком миші виберіть групу «Служби».
10
Увімкніть служби «Вузол універсальних PnP пристроїв» і «Служба виявлення SSDP» і виберіть опцію «Авто» в розділі «Тип запуску».
11
Поверніться в пункт «Панель управління» і розкрийте вузол «Брандмауер Windows».
12
Перейдіть на вкладку «Загальні» і застосуєте прапорець на полі «Включити».
13
Зніміть прапорець на полі «Не дозволяти виключення» і перейдіть на вкладку «Винятки».
14
Застосуйте прапорець на полі «UPnP інфраструктура» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
Корисна порада
Виправлення неполадок активації режиму може бути виконано через налаштування параметрів брандмауера Windows з використанням дозволу прямого з'єднання з ручним перенаправленням портів.
Ви подзвонили в довідкову службу і почули запрошення перевести телефонний апарат у тоновий режим, а потім набрати в цьому режимі декілька цифр. Як же це зробити?
Інструкція
1
У безлічі кнопкових дротових телефонів є спеціальні перемикачі, позначені, як "Pulse-Tone". Якщо ви підключені до сучасної електронної АТС, підтримуючої тоновий режим, постійно тримайте цей перемикач в положенні "Tone". Якщо ж тоновий режим необхідний вам лише при дзвінках в довідкові та аналогічні служби, користуватися даними перемикачем незручно: він буде зношуватися, до того ж, деякі апарати реагують на зміну його положення лише після того, як трубка виявляється покладеної і знову знятої.
2
В бездротових телефонах, особливо, стандарту DECT, аналогічне перемикання здійснюється через меню. Але користуватися цим способом при дзвінках в довідкові служби також незручно.
3
З цієї причини, якщо ваша АТС не підтримує тоновий режим, тимчасове переключення в нього краще здійснювати так. Додзвонившись в довідкову службу в імпульсному режимі, натисніть на кнопку із зірочкою. Після цього всі подальші натиснення клавіш будуть викликати передачу тонових сигналів. Після того ж, як ви покладете слухавку, апарат знову автоматично переключиться в імпульсний режим.
4
При дзвінках з стільникових телефонах для передачі тонових сигналів здійснювати які-небудь перемикання не потрібно. Навіть якщо ви самі їх не чуєте, насправді вони все одно передаються абоненту. Якщо ж виявиться, що реакція на натиснення клавіш відсутня, знайдіть в меню телефони пункт, що дозволяє включити режим передачі сигналів DTMF, і активуйте його.
5
Іноді виникає необхідність передавати тональні сигнали з таких дротових телефонів, в яких цей режим не передбачений взагалі. До речі, такий апарат може бути і кнопковим, просто достатньо старий. Тоді перемкніть свій стільниковий телефон в такий режим, щоб тонові сигнали при натисканні клавіш лунали прямо з його динаміка (якщо такий режим в апараті є). Піднесіть його динамік до мікрофона трубки проводового апарату. Набравши на клавіатурі стільникового телефону відповідні цифри, потім натисніть кнопку відбою, щоб не відбулося дзвінка. Існують також спеціальні пристосування для акустичної передачі DTMF-сигналів - біпери.