Як включити прозорість.

Ефект прозорості рамок вікон є складовою частиною поліпшеного інтерфейсу операційної системи Microsoft Windows, реалізованого у версії Windows 7. Включення обраного ефекту відноситься до категорії стандартних дій і може бути виконано з використанням штатних засобів самої системи.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури включення ефекту прозорості рамок вікон Windows Aero.
2
Вкажіть пункт «Оформлення та персоналізація» і виберіть команду «Персоналізація».
3
Розкрийте вузол «Колір та оформлення вікон» і визначте бажану колірну схему оформлення.
4
Застосуйте прапорець на полі «Включити прозорість» і натисніть кнопку Ok для застосування обраних змін.
5
Перевірте установку необхідних драйверів відеокарти при неможливості включення Windows Aero і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші для виконання операції оновлення індексу продуктивності Windows (WEI).
6
Вкажіть пункт «Властивості» і розкрийте посилання Perfomance Information and Tools в лівій частині вікна властивостей.
7
Натисніть кнопку Re-run the assessment для підтвердження виконання команди. Дана дія приведе до перерахунку індексу і автоматичному включення ефекту Aero.Альтернатівним способом виконання операції оновлення WEI є повернення в головне меню «Пуск» і перехід в пункт «Виконати». Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту "Командний рядок". введіть значення winsat formal в текстове поле утиліти і натисніть клавішу Enter.
8
Ще раз поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для включення ефекту прозорості за допомогою інструменту «Редактор реєстру».
9
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску.
10
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ DWM і створіть наступні параметри зі значеннями: - UseMachineCheck = 0; - Blur = 0; - Animations = 0.
11
Завершіть роботу редактора реєстру і поверніться в головне меню «Пуск».
12
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити».
13
Натисніть кнопку OK і викличте контекстне меню командного рядка кліком правої кнопки миші.
14
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора" і введіть значення Net Stop uxsms в текстове поле командного рядка.
15
Натисніть клавішу Enter і введіть наступне значення Net Srart uxsms. Натисніть клавішу Enter.
16
Викличте контекстне меню робочого столу Коїке правої кнопки миші і вкажіть команду «Персоналізація».
17
Використовуйте пункт «Кольори» для вибору необхідних ефектів оформлення.
Зверніть увагу
Натисніть start-> введіть cmd і виконайте наступну команду - winsat formal. Якщо після перерахунку ваш індекс продуктивності буде більше 3.0, Aero в Windows 7 буде включено автоматично.
Корисна порада
Пуск-Панель управління-Персоналізація і вибираєте одну з тем Aero. При бажанні налаштувати зовнішній вигляд інтерфейсу тисніть на пункт «Колір вікна». Тут можна налаштувати кольору для Aero і включити прозорі заголовки і панелі.
Операційна система Microsoft Windows 7 володіє достатньо гнучкими настройками більшості параметрів відображення обраного об'єкту. Прозорість вікон - одна з них, а застосування деяких спеціалізованих додатків значно розширює набір функціональних можливостей зміни зовнішнього вигляду системи.
Вам знадобиться
  • - Hide Blur;
  • - Glass2k
Інструкція
1
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожньому просторі робочого столу і перейдіть в пункт «Персоналізація» (Personalize) для виконання операції відключення прозорості вікон.
2
Вкажіть пункт «Колір і зовнішній вигляд вікон» (Window Color and Appearance) і виберіть колір вікон з пропонованих зразків у верхній частині екрану.
3
Натисніть кнопку «Показати настройку кольорів» (Show color mixer) для самостійного визначення кольору вікон за допомогою з'являються повзунків регулювання кольору.
4
Використовуйте повзунок «Яскравість кольору» (Color intesity) для ручної настройки прозорості кордонів вікна. Крайнє ліве положення регулятора забезпечує максимальну прозорість, крайнє праве - максимальну інтенсивність обраного кольору.
5
Зніміть прапорець на полі «Включити прозорість» для повного відключення ефекту прозорості вікон.
6
Скачайте і розпакуйте архів з додатком HideBlur для спрощення виконання операції редагування параметра прозорості вікон.
7
Запустіть файл Patch Blur x86.bat (або Patch Blur x64.bat для 64-бітної операційної системи) для відміни матового ефекту.
8
Використовуйте файл Enable Blur.bat для видалення ефекту прозорості вікон або виберіть Unpatch Blur.bat для відновлення колишніх візуальних параметрів системи.
9
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
10
Виберіть утиліту Glass2k для можливості управління ефектом прозорості вікон з клавіатури комп'ютера.
11
Використовуйте клавіші Ctrl + Shift + 1 для завдання максимальної прозорості вікон або виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + Shift + 0 для відключення ефекту прозорості. Ступінь прозорості вікон вибирається в діапазоні від 0 до 9, а вбрання значення зберігається в пам'яті системи і використовується при перезавантаженні.