Як розкроїти сукню. глибина пройми сукні це.

Хто знає, як правильно розкроїти сукню, той постійно вдосконалює свою майстерність, винаходить і застосовує нові методи техніки крою, щоб зробити розкрій одягу зрозумілим і доступним для застосування всім бажаючим.
Інструкція
1
Перед початком розкрою зробіть дуже точні вимірювання фігури і запишіть розрахунки.
2
СпінкаШірокій відріз тканини складіть лицьовою крайками всередину так, щоб складені половинки відповідали ширині спинки і полички по низу, враховуючи прибавки і запас на бічні шви. Постарайтеся розкроїти сукню найбільш економічно, і, в той же час, цікавіше розмістити малюнок тканини по виробу.
3
Проведіть кілька ліній паралельно низу: -лінію подгибки низу, відступивши від краю на ширину подгибки; -лінію довжини виробу (спинки); - лінію глибини паростка; -лінію талії; -лінію стегон; -лінію глибини пройми.
4
На цих лініях відкладіть відрізки, згідно мірками і розрахунками, рахуючи від лінії згину спинки: -ширина низу спинки; -ширина паростка; -отрезкі, рівні однієї четвертої мірки «обхват стегон», «обхват талії» на лініях стегон і талії спинки і полички; -на лінії глибини пройми відкладіть 2 відрізка: «а)» - половина мірки «ширина спини до лінії пройми», «б)» - половину мірки «ширина спини до бокового шва»; - з точки «а ) »проведіть перпендикуляр вгору - лінію пройми; -точку« б) »з'єднайте з точкою ширини низу спинки і оформите бічний шов; -з основної точки проводимо дугу, радіус якої дорівнює міркою« довжина плеча »; - з точки перетину лінії талії зі згином спинки робимо дугу, (радіус дорівнює міркою «висота плеча коса»), в перетині з дугою «довжина плеча» отримуємо нижню точку плеча, яку з'єднуємо з точкою «б)» та оформляємо пройму.
5
ПолочкаПродліте на половинку полички паралелі: лінію подгибки низу, лінію талії, лінію бедер.Вверх від лінії талії відкладіть нову основну лінію за міркою «довжина талії переду». Від неї вниз за міркою - «глибина пройми». На цій лінії відкладіть точки мірки ширини грудей: «а)» і «б)». Як на спинці побудуйте паросток, плече і пройму. Оформіть бічний шов.
6
З основної точки полички вниз відкладіть за міркою «висота грудей» паралель і на ній відкладіть точку центру грудей. З цієї точки будуємо витачку в бічний шов, розчин якої дорівнює різниці між довжиною бочків спинки і переду. Скорегуйте бічний шов з урахуванням витачкі.Перед тим, як розкроїти сукню, ще раз перевірте всі точки і відстані згідно мірками і розрахунками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qqmuI4JQh_c
Корсет - елемент жіночого гардероба, що представляє собою пружну тиснучу конструкцію з нееластичною тканини і вертикальних кісточок. Історично ці кісточки робилися з металу або китового вуса, щоб надати конструкції твердість. Довгий час корсет зараховувався до нижньої білизни, але сучасні корсети можна носити і як кофти, і як коригуючий білизна. Залежно від призначення і епохи, під яку він стилизуется, мірки для побудови корсета можуть додаватися або зменшуватися.
Інструкція
1
Визначтеся з епохою. У різний час корсети мали абсолютно різні форми як усього силуету, так і декольте зокрема. Приміром, щоб побудувати корсет «під груди», зніміть такі мірки: обхват під грудьми, обхват талії, обхват нижній частині корсета (стегон, якщо він буде довжиною до стегон), довжина від точки під грудьми до низу корсета (наприклад, до стегон). Все мірки запишіть.
2
Намалюйте ескіз корсета. Ретельно продумайте всі декоративні елементи, розташування шнурівки, кількість кісток. Пам'ятайте: якщо вам не потрібно серйозно коригувати фігуру, достатньо 10-12 кісточок. Істотні вади стягуючі великим (до 16) кількістю кісточок.
3
Намалюйте на міліметрівці викрійку корсета з урахуванням знятих мірок. Для утяжки викрійка повинна бути на 1-4 см. (В залежності від фігури) менше реальних розмірів. При цьому повинні залишатися припуски на шви.
4
Викроїте дві деталі корсета на підкладкової тканини і основний. Вийдуть два четирехугольнка з парою паралельних сторін і парою увігнутих. Сострочіть основуню і підкладкову тканина з трьох сторін лицьовими сторонами всередину, потім виверніть і прострочіть останню сторону.
5
Додайте куліскі для кісточок відповідно до ескізу на рівній відстані один від одного. Прострочіть їх, вставте кісточки. Оформіть декоративні елементи, краю корсета, пристрочите петлі для шнурування, вставте шнур.